Logo

Kolejny łańcuch światła! Znicze szybko zniknęły sprzed Sądu

Artykuł dodany: Sobota, 22 lipca 2017
Kolejny łańcuch światła! Znicze szybko zniknęły sprzed Sądu
REKLAMA

W sobotę wieczorem ulicami Starego Miasta przeszedł kolejny łańcuch światła. Mieszkańcy Pierwszej Stolicy ponownie ustawili znicze na schodach Sądu Rejonowego. Półtorej godziny po wydarzeniu wszystko zostało uprzątnięte z ulicy przez służby dbające o czystość miasta. To oburzyło część uczestników demonstracji. Jak udało nam się ustalić, znicze będę usuwane każdorazowo po manifestacji. Wszystko w dbaniu o porządek na ulicach miasta.

ALBUMY ARTYKUŁU:


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (16)

Fenomen
23.07.2017 12:52

Do roboty się weżcie a nie łazić po mieście i ferment siać ,sama elita miejska

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Jendrek - 25.07.2017 00:51

WSI24 nadaje........same kłamstwa całą dobę .Może pan Arndt powie Gnieźnianom jak głosował za ustawą "mieszkanie dla młodych ".BYŁ PRZECIW !!!!!!!

Człowiek - 23.07.2017 14:11

Tylko mądrzy protestują. Ci, co boją się o swoje stanowiska i nieroby krytykują. No to czekajcie dłużej. Stanowiska sie ma, a człowiekiem się jest całe życie. Wolność i demokracja w Gnieznie tez musi być.

Ilona
23.07.2017 11:44

kazdy moze protestowac, tak jest w kazdym demokratycznym panstwie, chyba ze w Polsce jej juz nie ma.

Odpowiedz
Pgn.
23.07.2017 09:05

Pis-owcy ormowcy

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
NIE!!!!! dla PO - 25.07.2017 16:29

PO-wcy zomowcy

Sp 7
22.07.2017 19:59

Tadziu- to jest za mały dla ciebie Putin ? to idz do dużego- tam masz swoją lojalke .

Odpowiedz
Bom_bardier
22.07.2017 19:47

Do listy HAŃBY dołączył senator Gaweł - będziemy pamiętać!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Gnieźniak. - 23.07.2017 15:06

100% racji. ?????????????

ŻAKLINNNN
22.07.2017 18:31

TADZIU - podobno byłeś w ORMO ?

Odpowiedz
ANNA
22.07.2017 17:20

precz z komuną i złodziejami IIIRP !!!

Odpowiedz
Gniezdno
22.07.2017 14:22

towarzystWo w ilości 0,01% Gnieźnian wyraziło swoje poglądy mniejszościowe, rozeszli sie do domów , my po nich po sprzątaliśmy , w sumie nie ważne że nie potrafili po sobie prządku pozostawić to tacy już ludzie. Casta nadzwyczajna sędziów ma takie poparcie jakie zaobserwowaliśmy. Czas na nowe zmiany na uczciwych i sprawiedliwych sędziów.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Gniezdno - 23.07.2017 18:43

Jestem normalnym człowiekiem, nie będą bronił Gnieźnieński sąd bo to nie warto. Wyróżnia się nie moralnością sędziów. Nie głosowałem na PiS-teraz już będe. Zresztą wiadomo że będzie 3 tak., dlatego nie potraficie się z tym pogodzić.

Gnieźniak. - 23.07.2017 15:42
Gnieźniak. - 23.07.2017 15:05

1.rusz 4 litery i jedź np.do Poz. Zobaczysz te twoje 0,01.
2. Jak oberwiesz po 4 literach, to będziesz leciał do sądu, aby Cię chronił. No to zobaczmy.
3. Ślepcem trzeba być, aby nie widzieć co się dzieje i stało. Albo durnym. Ale skoro piszesz, to widzisz.????

{ "ns": "yt", "el": "detailpage", "cpn": "iJ - 23.07.2017 14:15

jak jesteś taki/taka zadowolona to dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska ! Szkoda klawiatury na takie "0"