Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kolejny łańcuch światła! Znicze szybko zniknęły sprzed Sądu

Sobota, 22 lipca 2017
  • Kolejny łańcuch światła! Znicze szybko zniknęły sprzed Sądu

W sobotę wieczorem ulicami Starego Miasta przeszedł kolejny łańcuch światła. Mieszkańcy Pierwszej Stolicy ponownie ustawili znicze na schodach Sądu Rejonowego. Półtorej godziny po wydarzeniu wszystko zostało uprzątnięte z ulicy przez służby dbające o czystość miasta. To oburzyło część uczestników demonstracji. Jak udało nam się ustalić, znicze będę usuwane każdorazowo po manifestacji. Wszystko w dbaniu o porządek na ulicach miasta.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

Napisz komentarz

Komentarze(16)

  • 23.07.2017 12:52  Odpowiedz na komentarz

    Do roboty się weżcie a nie łazić po mieście i ferment siać ,sama elita miejska

    25.07.2017 00:51

    WSI24 nadaje........same kłamstwa całą dobę .Może pan Arndt powie Gnieźnianom jak głosował za ustawą "mieszkanie dla młodych ".BYŁ PRZECIW !!!!!!!

    23.07.2017 14:11

    Tylko mądrzy protestują. Ci, co boją się o swoje stanowiska i nieroby krytykują. No to czekajcie dłużej. Stanowiska sie ma, a człowiekiem się jest całe życie. Wolność i demokracja w Gnieznie tez musi być.

  • 23.07.2017 11:44  Odpowiedz na komentarz

    kazdy moze protestowac, tak jest w kazdym demokratycznym panstwie, chyba ze w Polsce jej juz nie ma.

  • 23.07.2017 09:05  Odpowiedz na komentarz

    Pis-owcy ormowcy

    25.07.2017 16:29

    PO-wcy zomowcy

  • 22.07.2017 19:59  Odpowiedz na komentarz

    Tadziu- to jest za mały dla ciebie Putin ? to idz do dużego- tam masz swoją lojalke .

  • Do listy HAŃBY dołączył senator Gaweł - będziemy pamiętać!

    23.07.2017 15:06

    100% racji. ?????????????

  • 22.07.2017 18:31  Odpowiedz na komentarz

    TADZIU - podobno byłeś w ORMO ?

  • 22.07.2017 17:20  Odpowiedz na komentarz

    precz z komuną i złodziejami IIIRP !!!

  • 22.07.2017 14:22  Odpowiedz na komentarz

    towarzystWo w ilości 0,01% Gnieźnian wyraziło swoje poglądy mniejszościowe, rozeszli sie do domów , my po nich po sprzątaliśmy , w sumie nie ważne że nie potrafili po sobie prządku pozostawić to tacy już ludzie. Casta nadzwyczajna sędziów ma takie poparcie jakie zaobserwowaliśmy. Czas na nowe zmiany na uczciwych i sprawiedliwych sędziów.

    23.07.2017 18:43

    Jestem normalnym człowiekiem, nie będą bronił Gnieźnieński sąd bo to nie warto. Wyróżnia się nie moralnością sędziów. Nie głosowałem na PiS-teraz już będe. Zresztą wiadomo że będzie 3 tak., dlatego nie potraficie się z tym pogodzić.

    23.07.2017 15:05

    1.rusz 4 litery i jedź np.do Poz. Zobaczysz te twoje 0,01.
    2. Jak oberwiesz po 4 literach, to będziesz leciał do sądu, aby Cię chronił. No to zobaczmy.
    3. Ślepcem trzeba być, aby nie widzieć co się dzieje i stało. Albo durnym. Ale skoro piszesz, to widzisz.????

    jak jesteś taki/taka zadowolona to dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska ! Szkoda klawiatury na takie "0"

PODOBNE TEMATY
Mieszkańcy ignorują zakaz wstępu na cmentarze Wielu mieszkańców zupełnie ignoruje zakaz wstępu na cmentarze wprowadzony z powodu koronawirusa. Chociaż... Sobota, 4 kwietnia 2020
Pacjent z raną brzucha zgłosił się do przychodni w Trzemesznie! Miał objawy sugerujące zakażenie koronawirusem! Dzisiaj ok. godz. 12.00 do przychodni Luxmed w Trzemesznie zgłosił się 45-letni mężczyzna, mieszkaniec... Czwartek, 2 kwietnia 2020
Pierwsze mandaty za łamanie nowych przepisów Policjanci wystawili pierwsze mandaty osobom, który nie stosowały się do nowych przepisów dotyczących... Środa, 1 kwietnia 2020
Uwaga! Utrudnienia w ruchu na ul. Żwirki i Wigury w Gnieźnie Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym dla kierowców, które... Środa, 1 kwietnia 2020