Logo

Podpalacz trafił za kratki!

Artykuł dodany: Czwartek, 20 lipca 2017
Podpalacz trafił za kratki!
REKLAMA

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie mieszkania w budynku wielorodzinnym oraz narażenia zdrowia i życia u zamieszkującego tam mężczyzny. Podejrzany 29-latek został tymczasowo aresztowany. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, 15 lipca, po godzinie 20.00 mundurowi otrzymali zgłoszenie o pożarze mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Cymsa w Gnieźnie. Strażacy ewakuowali mieszkańców domu i ugasili pożar. Mężczyzna zamieszkujący mieszkanie, w którym doszło do pożaru z obrażeniami ciała zagrażającymi jego życiu został przewieziony do szpitala.

Gnieźnieńscy policjanci zebrali w tej spawie materiał dowodowy, z którego wynika, że sprawca wszedł do mieszkania przez okno z dachu, następnie rozlał na łóżko benzynę po czym ją podpalił. Kryminalni ustalili osobę podejrzaną o podpalenie. Okazał się nim 29-letni gnieźnianin, który został zatrzymany.

Prokurator przedstawił mu zarzut spowodowania pożaru zagrażającego zdrowiu i życiu wielu osób oraz spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Przestępstwa te są zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

18 lipca Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy trzymiesięczny areszt.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (4)

Gnieznianka
24.07.2017 09:11

Macie beznadziejnych " dziennikarzy " , redaktor.ów. Nie piszecie na bieżąco co się wydarzyło w Gnieznie. Czasami tydzień oglądać można te same wiadomości. Czas zlikwidować takie wiadomości. "Moje Gniezno"TERAZ chyba sami amatorzy prowadzą te stronę.

Odpowiedz
Lokator
21.07.2017 23:10

Nie wiem kto pisze te artykuły,człowieku skąd masz takie informacje,po pierwsze osoba która jest w szpitalu nie mieszkała w podpalonym lokalu tylko w innym,po drugie zero obrażeń ciała tylko zaczadzenie,następna sprawa nie wszystkich ewakuowano,więc najpierw proszę dowiedzieć się jak było a nie bzdury wypisujecie

Odpowiedz
Majonez
21.07.2017 23:07

Ale bzdury napisaliscie.ten pan ktory jest w szpitalu nie mieszkal w tym mieszkaniu tylko 2 mieszkania dalej.piszcie konkrety

Odpowiedz
Paparazzi szukajacy sensacji
21.07.2017 17:55


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno