Logo

Gnieźnieńska policjantka po służbie zatrzymała pijanego kierowcę

Artykuł dodany: Wtorek, 18 lipca 2017
Gnieźnieńska policjantka po służbie zatrzymała pijanego kierowcę
REKLAMA

Gnieźnieńska policjantka z Wydziału do walki z Przestępstwami Gospodarczymi, sierż. sztab. Kinga Kasprzyk-Wrzosek, przejeżdżając po służbie przez Witkowo zatrzymała nietrzeźwego kierowcę, który spowodował kolizję drogową. Funkcjonariuszka widząc zachowanie 21-latka od razu podjęła decyzję o uniemożliwieniu mu dalszej jazdy.

Do zdarzenia doszło 17 lipca wieczorem w Witkowie. Gdy policjantka zajmująca się w jednostce gnieźnieńskiej sprawami gospodarczymi, sierż. sztab. Kinga Kasprzyk-Wrzosek, wracała z zakupów, jej uwagę przykuł kierowca Opla Astry, który wyjeżdżając ze stacji paliw uderzył w znajdującą się tam lampę oświetleniową, co wzbudziło jej niepokój oraz podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Postanowiła sprawdzić, czy nic mu się nie stało. Gdy podeszła do niego wyczuła woń alkoholu. Ponieważ sprawca zamierzał odjechać z miejsca zdarzenia, zabrała mu kluczyki od samochodu.

Na miejsce został wezwany patrol Policji z Witkowa, który sprawdził trzeźwość zatrzymanego. Okazało się, że 21-letni kierowca, mieszkaniec Gniezna, miał w organizmie 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

RERE
18.07.2017 20:30

nie 21 latka tylko 30 latka jak już

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno