Logo

Wypiął się na gnieźnieńskich kibiców! Został ukarany mandatem

Artykuł dodany: Piątek, 14 lipca 2017
Wypiął się na gnieźnieńskich kibiców! Został ukarany mandatem
REKLAMA

Podczas ostatniego meczu żużlowego GTM Start Gniezno z RKS Kolejarz Rawicz jeden z kibiców drużyny gości opuścił spodnie i pokazał w kierunku sektorów fanów gospodarzy goły tyłek. Mężczyzna został zatrzymany przez ochronę oraz przekazany w ręce Policji.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Klub z Rawicza odniósł się do sytuacji na swoim fanpage'u:
W związku z doniesieniami prasowymi dotyczącymi zachowania kibiców gości podczas meczu XI kolejki 2LŻ z drużyną Start Gniezno, RKS Kolejarz Rawicz oświadcza, że jednoznacznie potępia zachowanie kibiców opisane w artykule opublikowanym na łamach portalu internetowego (nazwa ukryta).
Zachowanie fanów zostało przyjęte w klubie z ogromnym rozczarowaniem. Ubolewamy, że zaistniała sytuacja miała miejsce pomimo wcześniejszych rozmów przedstawicieli klubu z kibicami na temat bezpiecznego i kulturalnego dopingu.
Przykro nam, że wiele pozytywnych akcji przeprowadzonych przez RKS Kolejarz oraz jego kibiców w tym sezonie, zostało przyćmionych przez wspomniane wydarzenie.


Mężczyzna został ukarany mandatem za nieobyczajny wybryk. To niezbyt wysoka kara biorąc pod uwagę fakt, że w sektorze obok znajdowały się dzieci.
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Seba
16.07.2017 18:38

Przykro nam, że wiele pozytywnych akcji przeprowadzonych przez RKS Kolejarz oraz jego kibiców w tym sezonie, zostało przyćmionych przez wspomniane wydarzenie. Co to za tłumaczenie kibic winien i nie ma co się tłumaczyć GNIEZNO Górą!

Odpowiedz
Maniek
16.07.2017 11:26

Przeciez w Rawiczu to sami kiciarze wiec jak od nich kultury wymagac

Odpowiedz
Kibic START GNIEZNO
15.07.2017 13:26

Jakoś po gminach jego kolegów widać że im się bardzo to podobało.. . Tacy ludzie nie powinni być w ogóle już wpuszczani na trybuny jako kibice. Skandal ...!!!!

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno