Logo

Po nitce do kłębka

Artykuł dodany: Piątek, 7 lipca 2017
Po nitce do kłębka

Gnieźnieńscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 21 do 28 lat związanych z kradzieżą roweru. Dodatkowo podczas przeszukania pomieszczenia wynajmowanego przez jednego z nich funkcjonariusze znaleźli narkotyki, tytoń bez polskich znaków akcyzy oraz urządzenie do produkcji papierosów. Zatrzymanym grozi od 5 do 10 lat pozbawienia wolności.

ALBUMY ARTYKUŁU:

27 czerwca w godzinach południowych na terenie jednego z marketów przy ul. Roosevelta w Gnieźnie doszło do kradzieży roweru MTB Specjalized. Właściciel, który na chwilę pozostawił swój jednoślad bez zabezpieczenia, o przestępstwie powiadomił Policję, jednocześnie straty wycenił na 2 000 złotych.

3 lipca na jednym z portali internetowych pojawiło się ogłoszenie. Właściciel rozpoznał w nim swój rower o czym powiadomił funkcjonariuszy. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali mężczyznę, który wystawił ogłoszenie. Był to 28-letni gnieźnianin, który za 1 000 złotych kupił jednoślad od znajomego. Podczas przeszukania pomieszczenia, które mężczyzna wynajmował policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę, tytoń bez polskich znaków akcyzy i urządzenie do produkcji papierosów. 28-latek usłyszał zarzut paserstwa, posiadania substancji psychoaktywnych, posiadania tytoniu bez polskich znaków akcyzy oraz wytwarzania wyrobów tytoniowych bez wymaganego wpisu do rejestru.

Dalsze czynności wykonane przez funkcjonariuszy doprowadziły do ustalenia 21-latka, od którego 28-latek rower kupił. Jemu też śledczy przedstawili zarzut paserstwa.

5 lipca kryminalni zatrzymali kolejnego 21-latka, mieszkańca Gniezna, który przyznał się do kradzieży roweru z terenu marketu oraz włamania na terenie miasta. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

Zatrzymanym grozi od 5 do 10 lat pozbawienia wolności.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno