Logo

Nowe systemy szkolenia policjantów

Artykuł dodany: Piątek, 7 lipca 2017
Nowe systemy szkolenia policjantów

Prezentację dotyczącą produktów wykorzystywanych w treningu bojowym mieli okazję zobaczyć gnieźnieńscy policjanci wraz z zaproszonymi gośćmi. Czy tak będzie w Gnieźnie, jeszcze nie wiadomo. Przeprowadzanie symulacji zbliżonych do warunków naturalnych przy użyciu broni i paralizatora z wykorzystaniem fantomów to nowy system szkolenia policjantów, w chwili obecnej stosowany w coraz więcej jednostkach.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Zajęcia z funkcjonariuszami na terenie strzelnicy gnieźnieńskiej komendy pod nadzorem policyjnego instruktora technik samoobrony odbywają się sukcesywnie. Ćwiczone są również metody obrony przed napastnikami. Stróże prawa starają się doskonalić swoje umiejętności. Zwracają również uwagę nowoczesne taktyki interwencji w służbie przy wykorzystaniu fantomów. W tym celu na terenie strzelnicy w środę, 5 lipca jedna z firm produkujących sprzęt treningowy dla służb mundurowych przeprowadziła pokaz pt. "Prezentacja dotycząca produktów wykorzystywanych w treningu bojowym". Wzięli w nim udział zaproszeni samorządowcy, służby oraz sami policjanci.

Czy fantomy pojawią się w gnieźnieńskiej tego jeszcze nie wiadomo, niemniej pozwalają one na wiele możliwości ćwiczebnych o czym mogli przekonać się obecni na pokazie.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno