Logo

III Wielkopolski Zlot Klubowiczów Alfa Romeo w Nowaszycach

Artykuł dodany: Środa, 5 lipca 2017
III Wielkopolski Zlot Klubowiczów Alfa Romeo w Nowaszycach

1 lipca o godz. 14.00 na parkingu przy markecie Kaufland w Gnieźnie rozpoczął się III Wielkopolski Zlot Klubowiczów Alfa Romeo.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po krótkim zapoznaniu się uczestników klubów z całej Polski (Mazowsze, Pomorze, Mazury, Kujawy, Wielkopolska), wyruszyliśmy do miejsca formowania kolumny aut w Dębłowie, gdzie razem udaliśmy się na miejsce właściwe zlotu. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała Policja.

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych udało nam się zorganizować zaplanowane konkursy: "Celne Oko Alfisty" (strzelanie z wiatrówki do celu pod kierownictwem współorganizatora Marka Potarzyckiego), "Najpiękniejsza Alfa Zlotu" wraz z zaprzyjaźnionym klubem Alfa Romeo Baltic, rzut oponą, czy dmuchanie balonów. Każdy uczestnik konkursów miał możliwość wygrania nagród od naszych partnerów, m.in. puchary, poduszki, książki, przewodniki, akcesoria samochodowe.

Główną atrakcją zlotu było ognisko. Czas na zlocie umilał nam DJ.  Warto również wspomnieć o akcji charytatywnej polegającej na zbiórce karmy dla psów. W tym temacie Alfiści obecni na zlocie nie zawiedli i dostarczyli dużą ilość karmy, o czym świadczy zdjęcie.

Zlot miał charakter dwudniowy, toteż impreza integracyjna trwała do późnych godzin nocnych. Następnego dnia przy porannej kawie i serniku omówiliśmy w gronie klubowiczów sprawy organizacyjne stowarzyszenia.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno