Logo

Wybierz się z Promienistą na szlak pielgrzymi

Artykuł dodany: Środa, 5 lipca 2017
Wybierz się z Promienistą na szlak pielgrzymi
REKLAMA

Osoby pragnące pielgrzymować na Jasną Górę w Grupie Promienistej z Gniezna w ramach Pieszej Pielgrzymki Archidiecezji Gnieźnieńskiej mogą już zgłaszać chęć uczestnictwa. W tym roku wędrówka ma miejsce od 27 lipca do 6 sierpnia. Hasłem tegorocznej pielgrzymki, tak jak roku w Kościele w Polsce, jest "Idźcie i Głoście". W 2017 roku wychodzi ona już po raz 58!

Z racji, iż w tym roku przypada Jubileusz 300-lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, pielgrzymi włączają się w akcję "koronamaryi.pl" i będą częścią mozaiki, która zostanie umieszczona w internecie oraz na Wałach Jasnogórskich.

Rok po Światowych Dniach Młodzieży organizatorzy chcą serdecznie zaprosić przede wszystkim młodzież, aby zdobyte doświadczenie z zeszłego roku, podczas święta z Papieżem Franciszkiem przypomniała sobie w trakcie drogi na Jasną Górę do Matki.

Wszelkie informacje i zapytania na temat pielgrzymki oraz zapisy dostępne na stronie internetowej www.promienistagniezno.prv.pl oraz na fanpage'u: www.facebook.pl/PromienistaGniezno albo za pośrednictwem maila: ppag.promienista.gniezno@gmail.com

Przy okazji organizatorzy zapraszają również na spotkanie przedpielgrzymkowe grupy, które rozpocznie się Mszą św. o godzinie 11:00 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego przy ulicy Kwiatowej 7 w Gnieźnie 16 lipca. Podczas spotkania będzie możliwość zapisania się oraz spędzenia czasu z osobami, które już pielgrzymują.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno