Logo

Pięćdziesiąt lat wspólnej drogi życia

Artykuł dodany: Piątek, 30 czerwca 2017
Pięćdziesiąt lat wspólnej drogi życia
REKLAMA

Pół wieku temu trzynaście par z Miasta Gniezna przyrzekło sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Przede wszystkim jednak obiecali darzyć się uczuciem, które - co było widać - mimo wielu lat nie wygasło. 26 czerwca 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w obecności Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza wszystkie pary obchodzące zaszczytne, złote gody otrzymały medale oraz moc życzeń.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Pary, które mają za sobą już spędzone wspólnie pół wieku otrzymały medal Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Byli to Państwo: Danuta i Mieczysław Czaińscy, Leokadia i Mierosław Czechańscy, Aleksandra i Kazimierz Grześkowiakowie, Bogumiła i Hieronim Kaniewscy, Zofia i Stanisław Michalakowie, Maria i Czesław Piechoccy, Krystyna i Zbigniew Praczykowie, Joanna i Stanisław Rewersowie, Mierosława i Lechosław Rożkowie, Janina i Andrzej Smelkowscy, Krystyna i Bogusław Strękowie, Maria i Bernard Tomczakowie oraz Eugenia i Zenon Wierzelewscy.

Wszystkim szacownym jubilatom przybyłym do MOK odśpiewano okolicznościowe sto lat, a prowadzący całą uroczystość Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mariusz Kabaciński wręczył wszystkim paniom bukiety pięknych kwiatów. Na koniec uroczystości był czas na wspólne, pamiątkowe zdjęcia oraz życzenia od przybyłych licznie najbliższych i przyjaciół.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno