Logo

Sztuczna plaża na Rynku tym razem z prawdziwymi palmami

Artykuł dodany: Środa, 28 czerwca 2017
Sztuczna plaża na Rynku tym razem z prawdziwymi palmami
REKLAMA

Dzisiaj Zakład Zieleni Miejskiej rozpoczął budowę plaży na gnieźnieńskim Rynku. Tym razem pojawią się tam prawdziwe palmy. Na ukończenie budowy mieszkańcy muszą poczekać jeszcze kilka dni. Konstrukcja powinna zostać oddana do użytku w najbliższą sobotę.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Królewskie Gniezno
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (15)

POznaniak
03.07.2017 21:15

Gnieznianie gdzie wasza kultura osobista?

Odpowiedz
JAna
02.07.2017 21:11

WŚCIEKŁY - wybrać inną władzę :D

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Chuck Norris - 03.07.2017 14:50

JANA >> a kogo wybierzesz nowego na radnego skoro wciąż podsuwają nam te same nędzne,judaszowskie gęby a nowi czy uczciwsi ludzie nie mają szansy dostać się na listy wyborcze???
Nie wiem jak inne partie ale PiS oficjalnie nie przyjmuje chętnych osób na nowych członków PiS do czasu wyborów samorządowych 2018.
To jest właśnie ta obłudna,plugawa post-soviecka demokracja wszystkich opcji politycznych z wyjątkiem Kukiz15. Gdyby więc Kukiz15 miał jakąś silniejszą pozycję w Gnieźnie to ja bym zamiast na PiS głosował na Kukiz15.

Chuck Norris
02.07.2017 19:15

@WŚCIEKŁY >> a dlaczego piszesz z dużej litery słowa: prezydent,budasz,jego,grobelny ??? Przecież o judaszach i rzezimieszkach społecznych nie pisze się z dużej litery !!! Wtedy zadał byś prawidłowe pytanie: KTO SPRZĄTNIE TE SKORUMPOWANE ŚMIECI WSZYSTKICH OPCJI POLITYCZNYCH GNIEZNA (razem z PiSem Dolaty) WYDAJĄCE NASZE PUBLICZNE PIENIĄDZE W GNIEŹNIE ??????? A to już odpowiedź byłaby b.trudna,bo nie ma w tym zastraszonym mieście nawet małego stowarzyszonka ludzi,którzy mieliby odwagę publicznie powiedzieć STOP TEJ BANDZIE i sitwie pasożytów społecznych tym bardziej,że zbliżają się wybory w listopadzie 2018.

Odpowiedz
WŚCIEKŁY
02.07.2017 09:32

gderacie Państwo i gderacie. Lepiej powiedzcie co zrobić by Prezydent Budasz i Jego zastępca GROBELNY nie mogli już więcej rozrzucać na lewo i prawo NASZYCH PIENIĘDZY !!

Odpowiedz
Chuck Norris
01.07.2017 16:03

Widać na jakim poziomie można dyskutować z hołotą platformuchosko-złodziejsko-bolszewicką w Gnieźnie. Tam są chyba tylko lekarze psychiatrzy,bo są bardzo przydatni i skuteczni w ogłupianiu społeczeństwa.
A tutaj nie potrafią ani jednym zdaniem wyjaśnić społeczeństwu dlaczego i dla kogo warto wydawać takie publiczne pieniądze na sztuczną plażę na rynku miasta i dlaczego taka plaża nie powinna być na noc zasłonięta jakąś folią chroniącą piasek dla dzieci przed zanieczyszczeniami.
Natomiast potrafią tylko oceniać mój stan zdrowia psychicznego zapominając o swoich chorobach kleptomanii do publicznych pieniędzy i miejscu leczenia takich chorób w Gębarzewie gdzie przeniosą sobie z Gniezna tą osikaną sztuczną plażę wraz z pomnikiem czerwonoarmistów z soviecką gwiazdą.

Odpowiedz
Chuck Norris
30.06.2017 13:00

Ale PRAWDA zabolała bolszewicką sitwę !!!!!!!!!!!!!!!
Tylko tutaj można napisać parę słów PRAWDY,bo reszta portali jest zablokowana przez w/wym sitwę łącznie z pseudo-dziennikarzem-cenzorem portalu gniezno24.com tylko udającym wolne prawicowe media.
Słowo GNOJOWNIK nie jest przesadne gdyż już chyba po 2 tygodniach osrany i osikany przez psy i koty piasek będzie siedliskiem bakterii=chorób.
A i gołębie dorzucą tam swoich odchodów więc będzie to miejsce/gnojownik gdzie NOGA CZŁOWIEKA A JUŻ DZIECKA NIE POWINNA TAM STANĄĆ !!!! Taką to bombę bakteryjną na lato szykują nam bolszewiccy mędrcy rządzący tym zgangrenowanym miastem,bo dla nich propaganda i władza są najważniejsze a nie zdrowie mieszkańców !!!!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Lekarz psychiatra - 30.06.2017 23:20

Właśnie o to zdrowie chodzi. Z Pana zdrowiem zapewne nie jest najlepiej i dlatego powinni Panu przerwać tą przepustkę z Dziekanki i zamknąć na oddziale zamkniętym jak to kiedyś w Gnieźnie mówiono " gdzie ściany są gumowe, brak klamek a jedzenie podają na kiju". Życzę Panu dużo zdrowia psychicznego

Spascerowicz
30.06.2017 08:43

Co z tymi, którzy " kupowali" kamienice za grosze. Juz w latach 2006 ??? Stoją teraz puste i straszą. Kiedy będzie ta reprywatyzacja w Gnieznie ?

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Cbgtionvf - 30.06.2017 12:23

A te wszystkie wolne place pod budowę bloków w centrum Gniezna ? To też ciekawe. Kto o tych placasvh wiedzial ze" wolneł ? Kto kupował i stawiał domy ?

Chuck Norris
28.06.2017 23:52

W kamienicach komunalnych ludzie starsi,niedołężni i dzieci wegetują bez łazienek z obskurnymi kiblami na korytarzach a ta parszywa platformuchosko-bolszewicka hołota rządząca naszym miastem wydaje bez sensu nasze publiczne pieniądze na palmy i plażę tylko z powodu propagandy z myślą o przyszłorocznych wyborach samorządowych.Mam nadzieję,że zapłacą koszty wyborcze za ten gnojownik i jego usunięcie,bo pracujący i płacący podatki mieszkańcy Gniezna łatwo obliczą ile zmarnowali pieniędzy tak bardzo potrzebnych na wiele ważniejsze cele ogólnospołeczne.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Zaniepokojony - 30.06.2017 08:37

Na takiego katolika piisowskiego "może pis zawsze polegać ". Lekarze juz odpuścili , Brak lekarstwa .Szukają szczepionki.

POkorny - 29.06.2017 15:09

Czyżby dekielek za bardzo uciskał z tej nienawiści do obecnej władzy? Lecz się !

Schredde4 - 29.06.2017 10:20

A co mnie to obchodzi. Ja mam to im jeszcze zrobić? Mnie też nikt nie wybudował.
Za robote niech się wezma.

Gnieźniak - 29.06.2017 09:30

Co już wypuścili Pana z leczenia przy Poznańskiej, czy tylko urlopowali