Logo

Zakończenie zbiórki dla szpitalnych oddziałów dziecięcych

Artykuł dodany: Poniedziałek, 26 czerwca 2017
Zakończenie zbiórki dla szpitalnych oddziałów dziecięcych
REKLAMA

w miniony piątek Stowarzyszenie Gnieźnieńscy Patrioci odwiedziło oddział dziecięcy w gnieźnieńskim szpitalu przy ul. św. Jana, gdzie przekazany został sprzęt zakupiony w związku z charytatywną, trzecią już zbiórką na oddział dziecięcy w Gnieźnie oraz dziecięcy oddział hematologiczno-onkologiczny szpitala klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu, na który trafiają także dzieci z Gniezna i okolic. Tegoroczna edycja akcji udała się dzięki zaangażowaniu mieszkańców Gniezna, Trzemeszna i Żydowa.

W tym roku w zbiórce o numerze 2017/132/KS zebraliśmy 5 678,28 zł z czego nieco ponad 3 000 zł przeznaczyliśmy na oddział w Gnieźnie. Za te pieniądze zakupiony został sprzęt niezbędny dla oddziałów dziecięcych, m.in. inhalatory, nebulizatory, artykuły higieniczne, wózek do sprzątania, podgrzewacze do butelek, czajniki, mikrofalówka, a także wiele gier i zabawek na wyposażenie świetlicy.

Chcemy podziękować mieszkańcom Gniezna, Trzemeszna i Żydowa za ich ofiarność i wsparcie. Szczególne podziękowania kierujemy także w stronę Stowarzyszenia Trzemeszeńscy Patrioci, które przyczyniło się do rozpropagowania akcji, a ich pomoc miała znaczny wpływ na wynik zbiórki. W przeszłości z przekazanych środków m.in. wymalowano oddział, kupowaliśmy także podobne przedmioty jak tym razem. Pragniemy jednak zapewnić, że to na pewno nie ostatnia taka zbiórka.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno