Logo

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

Festyn rodzinny w Grotkowie

Artykuł dodany: Środa, 21 czerwca 2017
Festyn rodzinny w Grotkowie
REKLAMA

Rada Sołecka w Grotkowie we współpracy z Urzędem Gminy w Niechanowie oraz Stowarzyszeniem Młodych Wielkopolan zorganizowała 17 czerwca na boisku w parku Festyn Rodzinny. Podczas imprezy integrującej mieszkańców Grotkowa i okolicznych miejscowości Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan zorganizowało V rundę ligi gminnej szóstek piłkarskich "Nie piję - nie biorę".

ALBUMY ARTYKUŁU:

W ramach turnieju piłkarskiego rozegrano 6 meczy, których zwycięzcą okazała się drużyna z Grotkowa wyprzedzając Żółcz, Mierzewo i Karsewo. Sędzią turnieju piłkarskiego był Pan Dariusz Śmiałowski.

Po zmaganiach piłkarskich przyszedł czas na konkurencje rekreacyjno-sportowe dla dzieci, które przeprowadził w imieniu Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan Tadeusz Tomaszewski wspólnie z członkami rady sołeckiej. Rzut kośćmi wygrał Jakub Ciesielski wyprzedzając Antosia Foltynowicza i Ninę Pleszewską. Rzut woreczkami do kosza wygrał Antoś Foltynowicz, drugie miejsce zajęła Nina Pleszewska, a trzecie Gracjan Pogorzelski. W rzucie ringo najlepszymi okazali się Weronika Andrzejczak wyprzedzając Oliwię Galińską i Jonatana Pogorzelskiego. Zwycięzcy wspólnej zabawy około 60 dzieci otrzymali medale, które wręczył Pan Patryk Adamczyk - sołtys Grotkowa oraz nagrody rzeczowe, które ufundowała Pani Krystyna Łybacka, Poseł do Parlamentu Europejskiego, a wręczył asystent Europosłanki, Tadeusz Tomaszewski.

Następnie dzieci przez dwie godzin bawiły się na zamkach dmuchanych. Wspólną zabawę całych rodzin kontynuowano przy ognisku z kiełbaskami, kawie, herbacie i słodyczach.

Zabawa mieszkańców Grotkowa i przybyłych gości przy muzyce na parkiecie w parku trwała do północy.
tekst: SMW
foto: SMW
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia
Copyright © 2017 Moje Gniezno