Logo

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

Park Kościuszki oddany do użytku! Zobaczcie jak wygląda nowa fontanna i pergola

Artykuł dodany: Środa, 21 czerwca 2017
Park Kościuszki oddany do użytku! Zobaczcie jak wygląda nowa fontanna i pergola

REKLAMA
Plik banneru
REKLAMA

Dzisiaj nastąpiło oficjalne otwarcie Parku im. T. Kościuszki w Gnieźnie. To kolejny zrewitalizowany obszar zieleni w naszym mieście. Zobaczcie jak wygląda po gruntownej przebudowie.

ALBUMY ARTYKUŁU:


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (8)

Dziadek
02.07.2017 13:17

Park piękny. !!Ale brakuje w nim jeszcze jednego, przynajmniej przez okres lata. Toi -
Toi - a,, przy ogródku jordanowskim. Bo plac zabaw przez swoją
atrakcyjność i nowinki ściąga dzieci nawet z odległych krańców Gniezna. A
dzieci jak to dzieci często i z reguły na ostatnią chwile wołają tato ,
mamo "SIUSIU "!!!!! A dworcowa ubikacja jest już za daleko. Można
więc przewidywać , że rodzice każą się dzieciom załatwiać za każdym
najbliższym drzewkiem.A nie o to nam chyba chodzi Panie Prezydencie ? Prawda?A może dobrze by było zrobić stałą letnią toaletę w schronie lotniczym przykrytym obecnie podkładami kolejowymi? Chociaż na lato Panie Prezydencie. A jeżeli koszty modernizacji schronu byłyby zbyt wysokie, by tam powstała prawdziwa wykafelkowana TOALETA, to może chociaż do tego schronu po zdjęciu kilku podkładów kolejowych udałoby się spuścić w głąb jednego Toi- Toi -a. Wtedy nie byłoby zupełnie widać plastikowej kabiny i nie raziła by taka przenośna ubikacja swoim wyglądem np naszego architekta krajobrazu , który projektował ten "nowy" park i pani MIEJSKIEJ KONSERWATOR !!.

Odpowiedz
On ze Starego Miasta.
26.06.2017 17:11

Pergola, kiedy obrośnie rośliną pnącą będzie urocza.

Odpowiedz
Wdzięczna
26.06.2017 17:03

Kufereczek stóweczek dla Pana Prezydenta za piękny park im.Kościuszki ,który
cieszy oko i raduje serce.

Odpowiedz
Kasia
21.06.2017 21:31

Ludzie monitoring jest juz na ukonczeniu, kable sa porozkladane chodzi tylko o montaz kamer. Czytalem, ze kamery maja byc za kilka dni. Dzis fajnie, ze bylo duzo strazy miejskiej i policji. Sami musimy tez pogonic pijaczkow.

Odpowiedz
Frezja
21.06.2017 17:06

Piękny park. W końcu w naszym mieście mamy takie miejsce gdzie można pójść usiąść , dookoła zieleń , ławeczki , atrakcje dla dzieci. Wszystko nowe i pięknie zaprojektowane ;) tylko przydałby się kamery bo szkoda , żeby jakieś wandale to wszystko popsuli . Widać Europę - gratuluje :)

Odpowiedz
Ilona
21.06.2017 16:27

bardzo ladnie!!! fontanna tez ladniejsza niz na rynku

Odpowiedz
Blue
21.06.2017 15:30

W dzisiejszych czasach bez monitoringu jakoś ciężko o utrzymanie porządku. Dla mnie największą głupotą kiedy jest cała modernizacja w późniejszym czasie montowanie monitoringu. To za nasze pieniądze zostało zmodernizowane i dla naszego bezpieczeństwa przecież są kamery.
A teraz po pewnym czasie trzeba będzie przeciągać kable i montować kamery grrr. Brak logiki

Odpowiedz
Tubylec
21.06.2017 14:52

BRAWO! BRAWO! BRAWO! PIĘKNIE!!!

Odpowiedz