Logo

Naczelnik drogówki zatrzymał pijanego kierowcę

Artykuł dodany: Poniedziałek, 19 czerwca 2017
Naczelnik drogówki zatrzymał pijanego kierowcę
REKLAMA

W piątkowe popołudnie naczelnik gnieźnieńskiej drogówki nadkom. Karol Sekula nadzorując przebieg służby funkcjonariuszy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. W organizmie 45-letniego gnieźnianina było 1,3 promila alkoholu. Teraz nieodpowiedzialny kierowca za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 16 czerwca przed godziną 19.00 w Gnieźnie. Naczelnik gnieźnieńskiej drogówki nadkom. Karol Sekula tego dnia nadzorował służbę policjantów pracujących na miejscu i w terenie. W rejon wyjechał oznakowanym radiowozem. Na ul. Tumskiej zauważył Renault Megane, którego kierujący popełnił wykroczenie drogowe. Zareagował. Zatrzymał auto do kontroli drogowej. Chwilę później od 45-letniego mieszkańca Gniezna kierującego Renault wyczuł alkohol. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. W jego organizmie było 1,3 promila alkoholu. 45-latek stracił prawo jazdy.

Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości gnieźnianin odpowie przed Sądem. Za jazdę w samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (7)

Kierowca
22.06.2017 21:58

A może tak pochwala się ile wystawiono dziennie mandatów za parkowanie na zakazach. W Gnieźnie to już normalka tam gdzie zakaz tam pełno samochodów. Rynek, Tumska ścisłe centrum. Nikt z policji tego nie widzi ?

Odpowiedz
ANTEK
21.06.2017 07:17

He he dobre niedługo napiszecie że pracownicy URBISU opróżnili kubły na śmieci
Przecież to jest jego praca co w tym dziwnego

Odpowiedz
Rysiek z klanu
20.06.2017 22:20

Dokładnie tak bardzo to słabe.... wielkie rzeczy Pan Naczelnik fuksem złapał jednego nietrzeźwego .... a jak normalni szeregowi policjanci zatrzymują po kilku w miesiącu to jakoś nikt o nich nie pisze i ich zdjęć nie widać !!! Co za szmira .... ale teraz to nagroda się należy ....

Odpowiedz
Pies
20.06.2017 20:31

Bo Naczelnik a z twarzy komuch i służbista

Odpowiedz
Kaufman73
20.06.2017 18:14

Takich osób zatrzymanych dziennie powinno być kilka. A tu widać święto bo policjant zatrzymał pijanego. To są jakieś jaja. Idzie święto policji to pewnie będzie nagroda.

Odpowiedz
Antonio
20.06.2017 17:07

Może wreszcie ten Szef powoli zatrze pamięć o wyjątkowej milicyjnej kanalii jaką był szef drogówki Krzysztof Hernacki. Kanalia ta zniszczyła zaufanie do Policji na wiele,wiele lat więc nie łatwo zapomnieć taką czarną owcę milicyjną w policji.

Odpowiedz