Logo

Mobilna ekspozycja sterowników do zarządzania ogrzewaniem już 20 czerwca w Gnieźnie

Artykuł dodany: Wtorek, 20 czerwca 2017
Mobilna ekspozycja sterowników do zarządzania ogrzewaniem już 20 czerwca w Gnieźnie
REKLAMA

Mieszkasz w Gnieźnie lub okolicy? Chciałbyś lepiej poznać specyfikę i możliwości sterowników do zarządzania ogrzewaniem? Będziesz miał okazję. Już we wtorek, 20 czerwca samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki zatrzyma się w Gnieźnie. Pojazd zaparkuje obok oddziału firmy handlowo-usługowej TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz mieszczącej się przy ulicy Gdańskiej 134 (hala Robas). Podczas spotkania będzie można obejrzeć nowoczesne urządzenia sterownicze i przetestować ich działanie w praktyce.

Mobilne ekspozycje na świeżym powietrzu
Firma TECH Sterowniki, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich obecnych i potencjalnych klientów, organizuje prezentacje swoich produktów w terenie. W najbliższym czasie samochód wystawowy odwiedzi cztery miejscowości: Leszno, Gniezno, Środę Wielkopolską oraz Wrześnię.

Plan trasy samochodu wystawowego:
  • 19 czerwca: HYDRO KAN INSTAL, ul. Święciechowska 79c, 64-100 Leszno
  • 20 czerwca: TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz sp. j., ul. Gdańska 134 (hala Robas), 62-200 Gniezno
  • 21 czerwca: TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz sp. j., ul. Wrzesińska 26, 63-000 Środa Wielkopolska
  • 22 czerwca: TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz sp. j., ul. Koszarowa 20, 62-300 Września

Jeśli chcesz przetestować innowacyjne sterowniki do zarządzania ogrzewaniem w innej miejscowości, to zaproś samochód wystawowy do swojej lokalizacji. Możesz to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej TECH Sterowniki.


Co można zobaczyć?
Wnętrze mobilnego showroomu wypełniają sterowniki do różnych rodzajów ogrzewania: podłogowego, grzejnikowego, kominków czy wykorzystujących energią odnawialną. Urządzenia zamontowane są na specjalnie przygotowanych ekspozytorach, wzbogacone o opis oraz wizualizacje. Wszystkie prezentowane modele urządzeń to produkty polskie: polscy pracowni przygotowują oprogramowania, poszczególne elementy urządzeń, składają je w całość oraz testują.
Na wszelkie pytania związane z doborem, montażem i obsługą sterowników czekają specjaliści, którzy udzielą porad w tym zakresie. Oprócz ekspozycji, dla odwiedzających przygotowaliśmy krótkie filmiki prezentacyjne, które obrazują początki działalności firmy oraz poszczególne etapy produkcji.

Do zobaczenia na żywo
Żaden opis, a nawet zdjęcie nie jest w stanie oddać prawdziwych możliwości urządzenia, jakie daje spotkanie z produktem na żywo. Mobilna wystawa w Gnieźnie to doskonała okazja do tego, by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami umożliwiającymi sterowanie różnymi urządzeniami grzewczymi. Każdy może przyjść i dotknąć urządzeń, a także otrzymać materiały reklamowe i samodzielnie przekonać się o jakości prezentowanych produktów.
tekst: Artykuł sponsorowany

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno