Logo

Zderzenie motocykla z motorowerem! 3 osoby w szpitalu!

Artykuł dodany: Środa, 14 czerwca 2017
Zderzenie motocykla z motorowerem! 3 osoby w szpitalu!
REKLAMA

We wtorek, 13 czerwca, o godzinie 21.45 w Ruchocinku w gminie Witkowo doszło do zderzenia motocykla z motorowerem. Trzech uczestników wypadku trafiło do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący motocyklem marki KTM, 16-letni mieszkaniec Mielżyna jadąc z 15-letnim pasażerem od strony Wiekowa w kierunku Ruchocinka na drodze gruntowej podczas próby wyprzedzenia 19-letniego pieszego prowadzącego lewym pasem ruchu motorower z 15-letnim pasażerem najechał na motorower, doprowadzając do wywrócenia pojazdów.

Trzy osoby będące uczestnikami wypadku przetransportowano do szpitala. Jedna osoba po przebadaniu została zwolniona do domu, kolejne dwie ze złamaniami trafiły do szpitala w Poznaniu.

Policjanci wydziału ruchu drogowego ustalili, że kierujący motocyklem i prowadzący motorower byli trzeźwi. 15-letni pasażer motocykla podczas wypadku nie miał założonego kasku ochronnego. Pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu depozytowym. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Witkowie.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno