Logo

"W wielkim stylu" - No Name

Artykuł dodany: Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Zbliża się koniec roku szkolnego, a więc najwyższy czas podsumować pracę gnieźnieńskiej formacji tanecznej z Miejskiego Ośrodka Kultury "No Name". Dla jej członków taniec to przede wszystkim pasja i sposób na wyrażenie samego siebie. Gdy wchodzą na scenę nie czują stresu ani strachu, jedynie miłość do tego, co robią. Angażują się w 100% i dają z siebie wszystko, co wielokrotnie zapewniło im zwycięstwa w konkursach.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Rozpoczęli sezon wyróżnieniem na Grand Prix Polski Dance 2016 we Wrześni w kategorii formacji HIP HOP, a w kategorii solo III miejsce zajęła Sara Gajda, należąca do "No Name". Kolejnym przystankiem były Wiosenne Fanaberie HIP HOP Gniezno 2017 również zakończone wyróżnieniem oraz III miejscem w solo HIP HOP dla Krystiana Wojciechowskiego, który również w kategorii duety HIP HOP z Darią Siuda zdobyli brązowe medale.

Cały czas brakowało jednak tego wymarzonego złota, na które z utęsknieniem wyczekiwali. 10 czerwca 2017r. odbył się XXII Mogileński Konkurs Tańca, jak co roku do Mogilna zjechali najzdolniejsi tancerze z regionu, w tym również "No Name". Konkurencja była naprawdę duża, bowiem wystąpiło 62 solistów, 30 duetów oraz 28 formacji. Konkurs rozpoczął się o godzinie 15.00 w hali widowiskowo-sportowej. Wykonawcy zaprezentowali się w trzech kategoriach: hip-hop, disco-dance, inne formy tańca. W jury zasiedli: Sara Kaźmierska, Tomasz Grzanka oraz Jolanta Siewert.

"No Name" z niecierpliwością i nadzieją wyczekiwało na wyniki. Po ich ogłoszeniu stało się jasne, że mają ogromny powód do dumy - I miejsce, za które otrzymali złotą terpsychorę. Ponownie zachwyciła również Sara Gajda, pokonując swoją solówką konkurencję i zdobywając upragnione i w pełni zasłużone I miejsce. W ten sposób "No Name" w wielkim stylu zakończyło sezon 2016/2017, która na co dzień trenuje pod czujnym okiem instruktorki Pauliny Lewandowskiej.
źródło: MOK

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno