Logo

Pożegnanie z mundurem

Artykuł dodany: Poniedziałek, 12 czerwca 2017
Pożegnanie z mundurem

Są w życiu takie chwile, kiedy przychodzi czas wytchnienia od zawodowego zgiełku dnia codziennego i właśnie taki moment nadszedł dla mł. asp. Adama Szczerby - dzielnicowego z Komisariatu Policji w Witkowie, który oficjalnie pożegnał się z mundurem.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Mł. asp. Adam Szczerba zdecydował się na odejście na emeryturę po 16-letniej służbie w mundurze. Służbę w mundurze rozpoczynał w maju 2001 roku, swoje zawodowe losy związał z Komisariatem Policji w Witkowie. Przez wszystkie lata związany był z pionem prewencji. Jak każdy młody policjant na początku swojej służby patrolował ulice miasta dbając o ład i porządek publiczny. We wrześniu 2013 roku został mianowany na stanowisko dzielnicowego Komisariatu Policji w Witkowie.

Przez wszystkie lata służby mł. asp. dał się poznać jako funkcjonariusz zaangażowany w swoją służbę. Sumienie i z pełnym zaangażowaniem wywiązywał się z powierzanych mu obowiązków służbowych, za co był wielokrotnie nagradzany. Młodszym kolegom służył doświadczeniem, dobrą radą i pomocą.

W czwartek I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie kom. Sławomir Sikorski oficjalnie pożegnał Adama Szczerbę, jednocześnie składając podziękowania za służbę i wyrażając słowa uznania życzył emerytowi zdrowia i realizacji osobistych planów.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno