Logo

Zakupy online - jak zaoszczędzić na internetowym shopingu. Odbierz kody rabatowe!

Artykuł dodany: Poniedziałek, 12 czerwca 2017
Zakupy online - jak zaoszczędzić na internetowym shopingu. Odbierz kody rabatowe!

Coraz więcej osób wybiera zakupy w internecie. To najprostszy sposób na wygodne, przemyślane zakupy z możliwością porównania ofert. W jaki sposób znaleźć dodatkowe rabaty? Mamy dla Was sprawdzony sposób.

Zakupy w internecie zyskują coraz większe grono zwolenników. Szybko, wygodnie, z możliwością porównania cen - to główne atuty, które przemawiają za tą formą kupowania. Jeszcze jakiś czas temu np. produkty elektroniczne nie cieszyły się takim popytem w sieci. Klienci obawiali się, że nowy telewizor zostanie uszkodzony w trakcie transportu. Teraz, dzięki możliwości zamówienia przez internet i odbioru w sklepie stacjonarnym, nie boimy się już, że zakupiony towar nie będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami. Również wyłapanie promocji w markecie nie jest proste. Zazwyczaj przeceniony towar znika z półek w zawrotnym tempie. Internet otwiera przed nami kolejną furtkę - kody rabatowe. Szukasz nowego sprzętu AGD lub RTV? Kody rabatowe Picodi.com do Media Expert pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze.

Badania rynkowe pokazują, że Polacy coraz częściej wybierają internet jako źródło zakupów. Ponad połowa ankietowanych osób sprawdza najpierw opinie o produkcie w sieci zanim podejmie decyzję o zakupie. To pokazuje, że podejmujemy decyzje nie kierując się chwilowymi zachciankami. Nasze zakupy są przemyślane. Chcemy wybrać jak najlepszy produkt w przystępnej cenie.

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno