Logo

Pod jadącym samochodem zarwała się droga! Ul. Orzeszkowej jest nieprzejezdna!

Artykuł dodany: Piątek, 9 czerwca 2017
Pod jadącym samochodem zarwała się droga! Ul. Orzeszkowej jest nieprzejezdna!

Dzisiaj ok. godz. 11.00 na ul. Orzeszkowej w Gnieźnie, an wysokości nowego osiedla bloków, pod jadącym samochodem zarwał się asfalt. Auto zostało uszkodzone, a powstała w jezdni dziura o średnicy i głębokości kilku metrów spowodowała, że ruch na drodze został zamknięty.

Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie podmycie jezdni. Na razie nie wiadomo czy doszło do niego wskutek ostatnich opadów deszczu, czy pod drogą pękła rura. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Uszkodzone zostało auto, pod którym zarwał się asfalt. Całe szczęście pojazd nie wpadł do powstałej wyrwy.

Na miejscu obecna była Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Kobieta kierująca pojazdem nie wymagała hospitalizacji.

Ulica Orzeszkowej jest obecnie zamknięta dla ruchu kołowego w miejscu powstania dziury. Zalecamy objazdy, najlepiej przez ul. Poznańską. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji informuje, że autobusy linii 8 i 22 pojadą zmienioną trasą przez ul. Bluszczową, omijając ul. Lema i Rzepichy.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno