Logo

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

Park Kościuszki oddany do użytku z początkiem lata! Zobaczcie jak wygląda teraz

Artykuł dodany: Czwartek, 8 czerwca 2017
Park Kościuszki oddany do użytku z początkiem lata! Zobaczcie jak wygląda teraz
REKLAMA

W Parku im. gen. T. Kościuszki trwają ostatnie prace wykończeniowe. Potrzeba jeszcze kilku dni na ukorzenienie trawników, ale park powinien być oddany do użytku już na pierwszy dzień lata (21 czerwca)!

ALBUMY ARTYKUŁU:

Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (18)

Rydz
13.06.2017 23:28

Nowemu ratuszowi przydało by się dobudować okazałą wieżę,wtedy przypominał
by RATUSZ z prawdziwego zdarzenia ,bo odnowiona elewacja to nie wszystko.

Odpowiedz
Gukx
13.06.2017 22:47

Ale będzie piękny park !

Odpowiedz
Współczesny
13.06.2017 16:57

Trzymane ręce w kieszeniach,świadczą o ubogiej kulturze osobnika.Do takich można zaliczyć polityków ,nierobów społecznych ,ludzi chwiejnych w poglądach, niezdecydowanych.Trzymanie rak w kieszeni przy kobiecie czy w gronie słuchaczy to obłęd społeczny.Niedopuszczalny.A może tak musi być,takie czasy?

Odpowiedz
Wikip
12.06.2017 06:58

Popieram wyborcę. On nic nie mówił? o parku tylko o tych którzy źle traktują ludzi. Proszę czytać ze zrozumieniem. A realizacja inwestycji to obowiązek każdego włodarza. I jeszcze jedno to nie Budasz wyremontował park, powycinał krzewy i drzewa tylko firma, której zlecił. Mamy nadzieję że to jego jest ostatnia kadencja.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Marzycielka - 12.06.2017 23:12

No chyba normalne że P.Budasz nie biegał z grabiami po parku,myślę że czytają ten portal ludzie inteligentni i twoje tłumaczenia są zbędne.Zresztą twoj kumpel wyborca,już pisał ,że P.Budasz trzyma ręce w kieszeni-on ma ludzi do roboty :) Oby wygrał kolejne wybory...

Beata
11.06.2017 11:56

to jeszcze poprosimy o taki przy Wenecji, jest tam tyle miejsca ....i okolica korzystniejsza by wypoczywać z rodzina :)

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Tutejszy - 12.06.2017 06:25

Wenecja idealna na zagospodarowanie. Turyści, Gnieznianie i młodzież szkolna Ćwiczenia, biegi ) . Wyspa i cały szereg wolnych placów. Da się zrobić, tylko więcej patroli, ale nie tych co siedzą w samochodach w ukryciu, Można takie spotkać! !!!!!!.No i policjantów i strażników z powołania. Nie kumpli meneli.

Tutejszy
10.06.2017 22:23

Te negatywne opinie piszą nie tutejsi mieszkańcy którzy chorobliwie zazdroszczą
tempa rozwoju naszego miasta.Pan Prezydent rodowity Gnieznianin kocha swoje miasto dlatego takie mamy superlatywy.Myślę że to początek następnych sukcesów,na które czekamy.

Odpowiedz
Dominika
10.06.2017 18:02

A ten Wyborca,gdzie trzyma ręce ?

Odpowiedz
Iksinski
10.06.2017 11:59

wyborca to rodowity pis-ior chyba jest.chłopaki maja ręce w kieszeniach ale widac ze cos sie dzieje.

Odpowiedz
Evaa
09.06.2017 22:19

Napiszę jeszcze jedno.Pamiętam jak 12 lat temu pierwszy raz przyjechałam do Gniezna i byłam przerażona!!! Miasto w opłakanym stanie. Ostatnie lata to naprawdę przełom. Gnieźnianie rodowici powinniście się cieszyć, że miasto tak pięknieje a nie tylko toczyć polityczne boje. Park przy dworcu robi niesamowite wrażenie!!!

Odpowiedz
Evaa
09.06.2017 22:16

Panie WYBORCO skąd w Panu tyle jadu??? Czyżby to wpływ obecnej władzy w Polsce??? Panie Budasz po raz kolejny GRATULACJE!!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Odpowiedz
Rodowity Gnieźnianin
09.06.2017 20:22

Ślicznie wygląda Gratulacje Panie Prezydencie, tylko żeby tego miejsca nie zepsuło "miejskie towarzystwo" dobrze by było żeby ten park był monitorowany bo szkoda żeby za chwilę ławki zaczęły być dewastowane i okupowane przez wandali , ludzie będą się wtedy bali przychodzić do parku, bynajmniej tak było przed renowacją.

Odpowiedz
Wyborca
09.06.2017 15:07

Nie trawię Budasza i Grobelnego. Wiecznie z rękami w kieszeniach, ten sam kolor garniturów, pycha, buta i arogancja, olewanie ludzi i pogarda. Mam nadzieję że to jest ostatnia ich kadencja. Myślą że mają władzę na zawsze.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Gnieznian - 10.06.2017 21:43

Wal się pusty wyborco.Park jest piękny, za co w pełni popieram P.Budasza i wszystkich którzy przyczynili się do odnowienia tego terenu.BRAWO

Gnieznisnin - 10.06.2017 14:16

Wyborca powinien zająć się pokazem mody, a nie komentarzami odnośnie prezydenta ! Brawo dla Pana Prezydenta i zastępcy

Ter66
09.06.2017 12:26

Park prezentuje się obłędnie tylko szkoa że jest w takim hałaśliwym miejscu.

Odpowiedz
Pablo
09.06.2017 09:43

Wreszcie parki nie będą przynosić wstydu. Brawo!

Odpowiedz