Logo

Przejazd kolejowy na Dalkach będzie zamykany częściej! Zalecane objazdy dla kierowców

Artykuł dodany: Czwartek, 8 czerwca 2017
Przejazd kolejowy na Dalkach będzie zamykany częściej! Zalecane objazdy dla kierowców

Jak informuje zespół prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.: "W związku z modernizacją linii kolejowej Poznań - Warszawa, na odcinku Swarzędz - Sochaczew i wynikającym z tego całkowitym zamknięciem odcinka Podstolice - Konin od 12 czerwca 2017 r. do lipca 2018 r. 12 par pociągów spółki PKP Intercity S.A. pojedzie z Poznania do Warszawy trasą zmienioną przez Gniezno - Inowrocław Rąbinek - Barłogi do Warszawy. Będą to dodatkowe pociągi, oprócz tych, które dotychczas jadą tą trasą. Komunikacja piesza i samochodowa na przejeździe, na ul. Gajowej, Mnichowskiej - ul. Dalki będzie odbywała się na dotychczasowych zasadach".

W związku z zaistniałą sytuacją i utrudnieniami spowodowanymi częstym zamykaniem przejazdu kolejowego na Dalkach Prezydent Miasta Gniezna rekomenduje mieszkańcom objazd ul. Kostrzewskiego. Dodatkowo prezydent wystąpił także do zarządcy drogi krajowej z wnioskiem o wydłużenie czasu trwania zielonego światła dla jadących z ul. Piotrowskiego w lewo i prosto na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego, ul. Piotrowskiego i ul. Cienistej.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Gniezno
09.06.2017 00:03

dobrze że ta Pni nie schodzi zamykać szlabanów na korbkę bo i tak zamyka jak pociąg wjeżdza na stację w Gnieźnie i stoi to już jest zamknięty :) 21 wiek a u nas jak z lat 80 ! W Niemczech sa czujniki i max 30 sek przed przejechaniem pociągu są szlabany zamykane

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno