Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wymiana doświadczeń blogerskich w Gnieźnie!

Środa, 7 czerwca 2017
  • Wymiana doświadczeń blogerskich w Gnieźnie!
REKLAMA

Kilka osób o podobnych zainteresowaniach, chętnych do nabywania nowych znajomości, chcących spotkać osoby, które będą myśleć podobnie. Co wyjdzie z tej mieszanki?

Czerwcowe spotkanie blogerek! 3 czerwca 2017 roku w restauracji La Dolce Vita spotkały się ze sobą: Iga (Toksyczna Kosmetyczka), Paula (Rudy Tramek), Kamila (Kamila Ocieczek Blog), Kasia (Kasia Koniakowska Blog), Kasia (Stylowa Misja), Magda (Zeberka Blog), Monika (Monaries), Marta (Zakręcony Świat Marty). Kobiety fachowo zajmujące się pracą w social mediach mają o czym dyskutować! Moda, uroda, życie, czyli to, o czym piszą. W końcu ich pasja to także nakład pracy włożony w tworzenie ich stron. Przygotowanie odpowiednich tematów, zdjęć, a także pisarskie zdolności, często wymagają odpowiedniego szlifu.

Spotkanie miało na celu przede wszystkim wymianę doświadczeń między blogerkami. Każda historia, każde zdarzenie, może być cenną uwagą dla internetowej koleżanki. Poznawanie nowych osób oraz kontakty międzyludzkie są niczym innym jak kreowaniem swojej własnej rzeczywistości. To, co robimy oraz kogo poznajemy, zostaje w naszych wspomnieniach.

Spotkanie sponsorowali: Drogeria Kosmetykomania.pl, BioMed-Pharma, Apis, SMART GIRLS GET MORE, Biokurier, Vichy, La Roche-Posey, Bell, Krówki polskie, India Cosmetics, Terravita, Body Boom, Semilac, Biolinea, Sól Bocheńska, Lash&Brow Academy, Akademia Paznokcia, Idea25, Health and Beauty Media Sp. z o.o., Gacjana, Manufaktura Czekolady, Świt Pharma, Atramento, Equilibra, Illuminatio, Kolorodruk, Tenex24.pl.
tekst: Paulina Frątczak

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 19.06.2017 13:01  Odpowiedz na komentarz

    I czy ja gdzieś napisałam w ogóle, że blogi ratują życie? :-D
    Nie rozumiem głupich aluzji, ale dzięki takim jak Pan wpis ma dużą liczbę wyświetleń także moderatorzy strony na pewno się cieszą. Pozdrawiam.

  • 19.06.2017 13:00  Odpowiedz na komentarz

    " Idiotyczne tematy" jak to napisano nazywa Pan konstruktywną krytyką? :-)
    Takie słowa raczej z konstruktywną krytyką nie mają nic wspólnego, a raczej z bólem dupy. :-)

  • 19.06.2017 08:42  Odpowiedz na komentarz

    Dodam jeszcze, że nie wchodzę na żadne blogi. Ot spojrzałem z ciekawości co tam blogerki wypisują i nawet się zaśmiałem. Po prostu jest to spotkanie jak każde inne koleżanek/ znajomych przy kawie. Jaki sens o tym pisać i to sponsorować, a już wrzucać to na główną w wydarzeniach z życia miasta?

  • 19.06.2017 08:40  Odpowiedz na komentarz

    Skąd Pani wie jaki jestem? Ocenia mnie pani po jednym wpisie? Nie hejtuje, bo to słowo wymyśliły takie osoby jak Pani, które uważają ,że wszystko co robią jest super i trzeba temu przyklasnąć. Konstruktywna krytyka- bo taka jest moja wypowiedź. Większość komentarzy i lajków na takich blogach to kwestia życzliwości innych- a zalajkuje, niech ma. Po prostu jest dziwny trend ,że blogi są super i "ratują życie", a tak na prawdę niczego do naszego życia nie wnoszą

  • 13.06.2017 14:27  Odpowiedz na komentarz

    Dodam jeszcze, że jak jakiś blog mnie nie interesuje to zwyczajnie na niego nie wchodzę... :-)
    Skoro wpisy czytają inni i komentują to jednak blog jest wartościowy w przeciwieństwie do takiej zawistnej osoby. :-)

  • 13.06.2017 14:12  Odpowiedz na komentarz

    Pasja w hejtowaniu? To jakaś nowość. :-D
    Nie tylko u mnie są takie tematy poruszane, a skoro ocenia mnie ktoś po jednym wpisie na blogu to naprawdę może dużo o mnie powiedzieć...
    Życzę więcej uśmiechu i życzliwości, bo po komentarzu mogę stwierdzić, że siedzi przed komputerem zgorzkniała osoba. :-)

  • 07.06.2017 23:13  Odpowiedz na komentarz

    Czorny, a co zazdrościsz? :-)
    Znajdź pasję i też się w niej spełniaj, a nie hejtujesz. :-)

  • 07.06.2017 22:01  Odpowiedz na komentarz

    Przyszły sobie pogadać i ktoś to jeszcze sponsorował? Dokąd zmierzamy? ?

    09.06.2017 11:17

    wiem jaka jest idea. Czy kapsułki do prania,czy proszek- co wybrać. Choćby takie idiotyczne tematy.Pani Moniko, mam pasję i się w niej spełniam, niech się Pani o to nie martwi :)

    07.06.2017 23:20

    Chyba ktoś tu nie wie, jaka jest idea spotkań blogerskich.

PODOBNE TEMATY
Jak zarabiać w sieci oraz poza nią - bezpłatne warsztaty Jak zapewne wiesz, możliwości zarabiania pieniędzy jest bardzo dużo. Możesz być zatrudnionym na etacie... Środa, 21 maja 2014