Logo

Film Pawła Łozińskiego w gnieźnieńskim Teatrze

Artykuł dodany: Wtorek, 6 czerwca 2017
Film Pawła Łozińskiego w gnieźnieńskim Teatrze
REKLAMA

Już w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w Teatrze Fredry w Gnieźnie będzie można bezpłatnie zobaczyć film "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" w reż. Pawła Łozińskiego. To doskonała szansa na konfrontację ze skomplikowaną sztuką nazywania uczuć.

Najnowszej premierze Teatru Fredry - "Nietykalnym" Simona Burta w reżyserii Jany Ovsonkovej - towarzyszy działanie "Młodzi w kulturze". Projekt realizowany przez Fundację Młodzi w Uzależnieniu i Teatr Fredry w Gnieźnie, dofinansowany przez Prezydenta Miasta Gniezna, związany jest z organizacją wydarzeń kulturalnych dedykowanych zarówno osobom młodym, jak i dorosłym.

Doskonałym pretekstem do tego, by podjąć temat relacji między dorosłym dzieckiem a rodzicem jest projekcja filmu dokumentalnego "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" w reżyserii Pawła Łozińskiego. To też próba przyjrzenia się z bliska tajemnicom pokoju psychoterapeuty, które stanowi niezwykłe studium emocji, jakie rodzą się między bliskimi sobie ludźmi. Ale też nieoczywiste pytanie o sens odbudowywania niedoskonałych relacji między ludźmi spragnionymi akceptacji. W końcu - konfrontacja ze skomplikowaną sztuką nazywania uczuć.

Istotą projektu "Młodzi w kulturze" jest nawiązanie współpracy między środowiskiem Fundacji i Teatru w celu poszukiwania nowych praktyk w zakresie tworzenia innowacyjnych, zaangażowanych społecznie wydarzeń kulturalnych, kierowanych do młodzieży w okresie dorastania. Bezpośrednią inspirację do realizacji projektu stanowi problematyka spektaklu "Nietykalne", powstałego w Teatrze Fredry w Gnieźnie w ramach Rezydencji Artystycznych 2017.

Fundacja Młodzi w Uzależnieniu i Teatr Fredry w Gnieźnie wszystkich zainteresowanych prosi o wcześniejsze zapisy: tel. 614 426 16 15.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno