Logo

Złom na złomie

Artykuł dodany: Środa, 31 maja 2017
Złom na złomie

Iveco z naszego głównego zdjęcia czasy świetności ma dawno za sobą. Wozi złom, niewiele się od niego różniąc. Bardzo zły stan techniczny pojazdu i niedostateczne zamocowanie ładunku przyciągnęły uwagę inspektorów.

ALBUMY ARTYKUŁU:

W czasie ostatniego weekendu inspektorzy transportu drogowego poznańskiego WITD z oddziału w Gnieźnie sprawdzali normatywność pojazdów. Skontrolowano między innymi cztery pojazdy ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 40 ton. Spośród nich aż trzy miały przekroczony maksymalny nacisk na osi napędowej.

Kontroli poddano także busy do 3,5 tony. Trzem z kierowców zakazano dalszej jazdy z uwagi na przekroczoną dopuszczalną masę całkowitą pojazdów, a dodatkowo jednemu z nich zatrzymano dowód rejestracyjny za bardzo zły stan techniczny auta.

Wystawiono w sumie trzy mandaty karne na łączną kwotę 1 500 zł za przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej pojazdów. W stosunku do trzech przewoźników zostanie wszczęte postępowanie administracyjne za przejazd pojazdem nienormatywnym po drogach publicznych bez wymaganego zezwolenia.
tekst: WITD
foto: WITD

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno