Logo

Majsterkowy Dzień Dziecka w Castoramie

Artykuł dodany: Wtorek, 30 maja 2017
Majsterkowy Dzień Dziecka w Castoramie
REKLAMA

Castorama Polska już 3 czerwca 2017 zaprasza do swoich sklepów na Majsterkowy Dzień Dziecka. W tym roku firma przygotowała dla najmłodszych wiele atrakcji związanych z dekorowaniem i upiększaniem pokoju. Na uczestników czekać będą również atrakcyjne nagrody - m.in. 3-dniowa wycieczka do Legolandu!

Majsterkowy Dzień Dziecka pod hasłem "Mój Pokój" odbędzie się 3 czerwca br. sklepach Castorama Polska. W każdym z nich w godzinach 10.00 - 17.00 zostanie wydzielonych sześć specjalnych stref majsterkowicza, w których dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności manualne, wykonując proste prace pod czujnym okiem rodziców oraz pracowników Castoramy.

W pierwszej strefie najmłodsi zostaną zaproszeni do inspirującej zabawy z tworzenia swojego wymarzonego pokoju. Pobudzą swoją kreatywność rysując jego schemat, a następnie dekorując ulubionymi dodatkami. W drugiej strefie mali majsterkowicze nauczą się, jak bezpiecznie korzystać z podstawowych narzędzi, takich jak młotek czy śrubokręt i będą mogli wykonać drewniane zabawki lub skrzynie. Dla miłośników prac ogrodowych czeka nie lada gratka. Dzieci będą uczyć się, jak przesadzać kwiaty, ozdabiać doniczki czy sadzić zioła. Castorama Polska zapewni też atrakcje dla uczestników lubiących zaskakujące wyzwania - w strefie gier, po zakręceniu wielkim kołem, dziecko otrzyma do wykonania proste zadanie, które wylosuje. Jak co roku nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych maluchów, dla których przygotowane zostaną angażujące kolorowanki.

W specjalnej strefie konkursowej uczestnicy Majsterkowego Dnia Dziecka w Castoramie będą mieli za zadanie wykonać pracę 2D lub 3D w dowolnej technice, a temat poznają w dniu wydarzenia. Liczyć się będzie pomysłowość oraz sposób wykonania zadania, a jest o co walczyć. Zwycięzcy pojadą w niezapomnianą podróż do Legolandu w Günzburgu, jednego z najpopularniejszych parków rozrywki w Niemczech. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6 - 12 lat. Organizacja Dnia Dziecka Castorama Polska jest już majsterkową tradycją. W tegorocznej edycji będziemy inspirować dzieci i ich rodziców do stworzenia wymarzonego pokoju. Naszym celem jest wprowadzenie najmłodszych w świat kolorów, farb i pokazanie, jak kreatywnie można spędzić czas z rodziną. Będziemy uczyć dzieci pozytywnej postawy wobec środowiska i pokażemy, jak nadać przedmiotom codziennego użytku drugie życie oraz zadbać o rośliny na parapecie czy balkonie. Dodatkową atrakcją będą oryginalne nagrody dla najmłodszych - mówi Maksymilian Litwinow, Dyrektor Marketingu Castorama Polska.

Majsterkowy Dzień Dziecka to kolejne wydarzenie specjalne organizowane przez Castoramę mające pobudzić kreatywność najmłodszych i zwiększać ich samodzielność. Tych elementów dzieci ze szkół podstawowych w wielu miastach w Polsce uczą się stale w ramach bezpłatnych warsztatów edukacyjnych Majsterkowo odbywających się w sklepach Castorama. W czasie zajęć dzieci "majsterkują" pod opieką nauczyciela i pracowników sklepu - m.in. przesadzają rośliny, malują na szkle, budują drewniane samoloty oraz uczą się jak działa elektryczność, jak rozwijają się rośliny, czy jak powstaje ceramika. Uczestnicy warsztatów mogą dowiedzieć się również jak dbać o środowisko naturalne segregując odpady, oszczędzając energię i robiąc użytek z niepotrzebnych już materiałów oraz popsutych przedmiotów.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno