Logo

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego i Cienistej

Artykuł dodany: Poniedziałek, 29 maja 2017
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego i Cienistej

Dzisiaj po godz. 16.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o wypadku na skrzyżowaniu ulic Kostrzewskiego, Cienistej i Piotrowskiego w Gnieźnie. Z wstępnych danych wynikało, ze w jednym z pojazdów uwięziona jest osoba. Na miejsce wysłano dwa zastępy Straży Pożarnej, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po przybyciu na miejsce okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Jedna z osób uczestniczących w wypadku znajdowała się w samochodzie, jednak nie była uwięziona. Po dojeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego poszkodowaną zajęła się załoga karetki. Ruchem w miejscu zdarzenia kierowała Policja, która wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem marki Renault Kango, 31-letni obywatel Ukrainy, jadąc ul. Kostrzewskiego w kierunku ul. Wrzesińskiej nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, gdzie zderzył się z pojazdem marki Peugeot 306, którego kierujący, 19-letni mieszkaniec gminy Czerniejewo, wjechał na skrzyżowanie na zielonym świetle. W wyniku zderzenia Peugeot przemieścił się uszkadzając znak drogowy.

Pasażerka Peugeota z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Kierujący Renault został zatrzymany. Pojazdy zabezpieczono na parkingu depozytowym.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno