Logo

Ćwierćfinał IMP w piątek na W25

Artykuł dodany: Czwartek, 25 maja 2017
Ćwierćfinał IMP w piątek na W25

W najbliższy czwartek (Krosno i Rawicz) oraz piątek (Gniezno i Poznań) turnieje ćwierćfinałowe Indywidualnych Mistrzostw Polski. Z każdego z ćwierćfinałów awans do półfinału uzyska najlepsza ósemka. Dziewiąty żużlowiec będzie rezerwowym. Turnieje półfinałowe zaplanowane zostały na 8 czerwca i odbędą się na torach zespołów występujących w drugiej lidze - gospodarzami będą ośrodki z Opola oraz Ostrowa.

Pewni startu w finale krajowego czempionatu są stali uczestnicy cyklu Grand Prix - Patryk Dudek, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik otrzymali nominację do zawodów, które odbędą 2 lipca na torze gorzowskiej Stali.

Kibiców w Gnieźnie najbardziej interesuje obsada ćwierćfinału, którego gospodarzem będzie GTM Start. I tak w piątkowe popołudnie na torze przy ulicy Wrzesińskiej zobaczymy aż trzech przedstawicieli miejscowej drużyny - Adriana Gałę, Marcina Nowaka i Mirosława Jabłońskiego. Cała trójka spotka się pod taśmą maszyny startowej już w pierwszym wyścigu dnia. Warto dodać, że o awans z gnieźnieńskiego ćwierćfinału walczyć będą również dobrze znani w Grodzie Lecha Kacper Gomólski czy Oskar Fajfer obecnie reprezentujący barwy Zdunek Wybrzeża Gdańsk.
tekst: GTM Start Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno