Logo

Wypadek w Kosowie! W akcji Straż Pożarna, Policja i karetki Pogotowia Ratunkowego

Artykuł dodany: Sobota, 20 maja 2017
Wypadek w Kosowie! W akcji Straż Pożarna, Policja i karetki Pogotowia Ratunkowego

Dzisiaj (sobota) o godzinie 15.01 służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kosowo. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w wypadku brały udział dwa samochody osobowe. Jeden samochód w wyniku uderzenia wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Poszkodowane zostały 4 osoby, z których dwie wymagały przewiezienia do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem osobowym marki Mercedes nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym marki Peugeot. W wyniku zderzenia pojazdy przemieściły się do przydrożnego rowu.

Do szpitala z obrażeniami ciała karetki pogotowia przewiozły dwie pasażerki Mercedesa - 27-letnią mieszkankę gminy Niechanowo i 24-letnią mieszkankę gminy Skoki.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierujący pojazdami byli trzeźwi. Pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu depozytowym. Kierowy Mercedesa stróże prawa zatrzymali prawo jazdy.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz usunięciu samochodu z drogi.
tekst: OSP Czerniejewo
foto: OSP Czerniejewo, PSP Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno