Logo

Centrum handlowe a problemy komunikacyjne

Artykuł dodany: Wtorek, 16 maja 2017
Centrum handlowe a problemy komunikacyjne
REKLAMA

Trwa budowa centrum handlowego przy ul. Witkowskiej. W związku z realizowaną inwestycją i przewidywanymi problemami komunikacyjnymi, które wystąpią po otwarciu obiektu, prezydent Gniezna Tomasz Budasz interweniuje i zaprasza na rozmowy.

Centrum handlowe, które powstanie przy ul. Witkowskiej znacznie zwiększy ruch samochodów w tej, już bardzo ruchliwej, części Gniezna. Dlatego też inwestor, czyli firma PKB Inwest, został poinformowany przez prezydenta Gniezna o konieczności przebudowy ul. Składowej i dostosowania jej nawierzchni do zwiększonego ruchu samochodów, który będzie generowało centrum handlowe. Prezydent zwrócił także uwagę na problematyczny wyjazd z ul. Składowej i trudności z włączeniem się z tego miejsca do ronda. Referat dróg gminnych Urzędu Miejskiego w Gnieźnie przygotował także dwie propozycje przebudowy ul. Składowej: minimalną i zalecaną.

Prezydent Gniezna zaproponował także spotkanie inwestora PKB Inwest, przedstawiciela firmy Geronimo (Biedronka) z zarządcą ul. Witkowskiej (Wielkopolskim Zarządem Dróg Wojewódzkich) w celu omówienia problemów komunikacyjnych na tym obszarze i znalezienia sposobów na ich rozwiązanie.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Zyga
16.05.2017 21:45

Raczej Jeronimo Martins panie redaktorze,,,,

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno