Logo

Więcej medali karateków Inochi Gniezno niż zawodników

Artykuł dodany: Niedziela, 14 maja 2017
Więcej medali karateków Inochi Gniezno niż zawodników
REKLAMA

W sobotę, 13 maja, w Suchym Lesie odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan. 15-osobowa kadra Inochi Gniezno wywalczyła aż 18 medali indywidualnych (6 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych) oraz brąz w kata drużynowym chłopców (Paluch, Matuszyński, Wiśniewski), gdzie nasi zawodnicy walczyli z dużo starszymi kolegami.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Trzy zawodniczki startowały tego dnia w dwóch konkurencjach wracając z medalami z każdej z nich: Alicja Kaszyńska - brąz w kata i brąz w kumite, Maria Nawrot - złoto w kata i srebro w kumite, Jolanta Woźniak walcząc ze starszymi i znacznie większymi zawodniczkami (aż 16 w konkurencji) wywalczyła brąz w kata i brąz w kumite.

Kolejne wyniki to złoto w kata dla Zuzanny Gbur i srebro Barbary Cieślińskiej w tej samej konkurencji. Jakub Matuszyński wywalczył brąz w kata, Filip Kwiatkowski - srebro w kata, Hubert Wiśniewski - brąz w kata, Maciej Holzer - srebro w kata, Roksana Kujawska - złoto w kihon, Filip Paluch złoto w kihon, a Oliwier Krysztofiak srebro w tej samej konkurencji. Ludwik Mazur - srebro w kihon, a Kacper Mazur - złoto w kihon. Bernadetta Kuleczka zwyciężyła w kata zdobywając złoty medal.
tekst: Karate Inochi Gniezno
foto: Karate Inochi Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno