Logo

REKLAMA
Plik banneru

Gnieźnieński zegar po renowacji

Artykuł dodany: Piątek, 12 maja 2017
Gnieźnieński zegar po renowacji

REKLAMA
Plik banneru
REKLAMA

Zegar na gnieźnieńskim Rynku przeszedł gruntowny remont. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz został zastąpiony czerwonymi diodami LED, które wyświetlają naprzemiennie godzinę, datę oraz temperaturę. Małe "odświeżenie" było jak najbardziej wskazane.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (7)

Mieszko
13.05.2017 21:28

masakra ten zegar

Odpowiedz
Chuck Norris
13.05.2017 16:18

@KRYSTYNA >> kolor czerwony = kolor komunistyczny.
Skoro miastem i powiatem rządzą KOMUNIŚCI to założyli czerwony zegar aby wszyscy mieszkańcy i przybyli turyści wiedzieli kto tutaj rządzi !!!!!
A pani dodatkowo odkryła,że będą jeszcze rządzili 20 lat.
A ja myślę,że jeszcze dłużej gdyż ponoć szykują wielki plan przyciągania turystów do Gniezna,który radykalnie ożywi Gniezno a małe i rodzinne biznesy rozkwitną i nie nadążą obsługiwać klientów do późnych godzin nocnych !!!
Mają rozreklamować na cały świat GNIEZNO JAKO OSTATNIĄ ENKLAWĘ KOMUNIZMU SOVIECKIEGO w Europie Wschodniej.
Wystarczy,że Świat zobaczy gęby PREZYDENTA, STAROŚCINY wraz z ich RADNYMI, gęby członków klubu TPPR, na ulicach PATROLE MILICJI a zamiast Straży Miejskiej PATROLE ORMO >> to wycieczki lądem i powietrzem zaczną walić do Gniezna przez cały rok i będzie potrzebne lotnisko tuż przy Gnieźnie!!!
Ja myślę,że ten plan musi chwycić i Gniezno WRESZCIE NAM ROZKWITNIE, bo faktycznie w Europie Wsch poza Gnieznem już nie znajdzie się lepszej ENKLAWY KOMUNIZMU !!!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Koder - 13.05.2017 18:20

Chuck Norris współczuję Tobie.

On34
13.05.2017 14:03

Strasznie razi w oczy jest nie widoczny z wiekszej odleglośći!!!

Odpowiedz
Krystyna stara mieszkanka PGN
13.05.2017 09:45

Okropny ! Teraz od patrzenia bolą oczy z dalszej odległości kiedyś było widać godzinę a teraz czerwona rażącą plamę może to ten jaskrawy czerwony kolor ? Nie wiem ale jedno to wiem napewno wymienią to okropieństwo na inne za 20 lat !

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Monika - 13.05.2017 11:51

Dokładnie!! To samo miałam na myśli. Z daleka można było zobaczyć godzinę a teraz nic nie widać. Razi w oczy. Nie wypał z tym zegarem niestety.

Maniek
12.05.2017 18:17

endriu rewelacja