Logo

Amatorka "tanich" zakupów już po zarzutach

Artykuł dodany: Piątek, 12 maja 2017
Amatorka
REKLAMA

Policjanci z Gniezna zatrzymali 22-letnią kobietę, która ukradła kosmetyki w jednej z drogerii. Amatorka "tanich zakupów" usłyszała już zarzuty i przyznała się do popełnia przestępstwa. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego z Gniezna zatrzymali złodziejkę. Do zdarzenia doszło w środę. Kilka minut po 13.00 dyżurny komendy został poinformowany o ujęciu przez pracownice sklepu młodej kobiety, która ukradła kosmetyki.

Skierowani na miejsce policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego ustalili tożsamość zatrzymanej, którą okazała się 22-letnia mieszkanka Gniezna. Kobieta podczas trzech wizyt w sklepie ukradła pomadki, tusze do rzęs i szczoteczki do zębów o łącznej wartości przekraczającej 700 zł. Swoje łupy chowała w torbie. Została ujęta przez personel sklepu po tym, jak po raz kolejny próbowała opuścić sklep bez uregulowania należności za towar.

Po interwencji mundurowych większość kosmetyków wróciła na sklepowe półki, a kobieta została zatrzymana, doprowadzona do komendy, a następnie przesłuchana. 22-latka przyznała się do postawionego jej zarzutu kradzieży. Podczas przesłuchania powiedziała, że kosmetyki skradzione podczas dwóch pierwszych wizyt sprzedała po zaniżonych cenach przypadkowym osobom.

Przestępstwo kradzieży jest zagrożone karą do 5 lat więzienia. 22-latka była wcześniej notowana za podobne czyny.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno