Logo

Święto kolorów powraca na dobre!

Artykuł dodany: Sobota, 27 maja 2017
Święto kolorów powraca na dobre!
REKLAMA

Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbliża się lato. I chociaż pogoda jeszcze się waha, nic nie powstrzyma nadchodzącej bryzy koloru! Holi Festival Poland w tym roku opanuje prawie 50 różnych miejsc, a wakacyjna mapa Polski już na dobre pokryje pył radosnych barw! Już w maju święto kolorów zawita do Lublina, Krakowa, Płocka i Gniezna.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach.  Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia "malowanie" się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka. Za każdym razem jestem absolutnie zaskoczony przebiegiem tego wydarzenia. To niesamowite obserwować jak zwyczajne ulice i opanowani ludzie nagle dają się ponieść kolorowemu szaleństwu. Sądzę, że każdemu potrzebna jest od czasu do czasu chwila prawdziwego karnawału, jakim jest właśnie Holi Festival. I to w Polsce! Bardzo cieszy fakt, że w 2016 roku w naszym święcie kolorów wzięło udział 50 tys. osób - mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Festival Poland?
Holi Festival Poland to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zapraszeni mogą czuć się  wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia - co 30 minut - na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Chociaż do lata i wakacji jeszcze trochę czasu, maj to doskonały moment, aby zaczarować aurę kolorem oraz potrenować różnobarwne zdolności. Dlatego już 20, 27 i 28 maja Holi Festival Poland pojawi się aż w 4 miastach. Już dziś warto wpisać sobie ta daty do kalendarza i zbierać siły do kolorowej batalii!

W tym roku Holi Festival Poland zagości w niemal 50 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Skala wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się NAJBARDZIEJ KOLOROWYM PUNKTEM W POLSCE. Już niebawem zostanie ogłoszony konkurs o ten tytuł, a uczestników i mieszkańców zwycięskiej lokalizacji czekają niespodzianki, dlatego - NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!

GDZIE I KIEDY?
Lublin - Zalew Zemborzycki; 20 maja, godz.16-21
Kraków - MOS Kraków „Wschód” (Osiadle Szkolne 39); 27 maja, godz. 16-21
Płock - Stadion Borowiczki; 28 maja, godz. 16-21
Gniezno - Plac Zielony (ul. Parkowa); 28 maja, godz. 16-21 [FB event]

Pełen kalendarz Holi Feslival Poland 2017: https://www.facebook.com/pg/HoliFestivalPoland/events/
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno