Logo

99 mandatów i 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych

Artykuł dodany: Czwartek, 11 maja 2017
99 mandatów i 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych

Gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego wspomagani przez funkcjonariuszy z Wrześni oraz Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzili ponadpowiatowe działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na terenie Gniezna i powiatu.

10 maja policjanci wydziału ruchu drogowego z Gniezna wspólnie z funkcjonariuszami z Wrześni oraz Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu realizowali ponadpowiatowe działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Mundurowi pełnili służbę na terenie Gniezna oraz na głównych ciągach komunikacyjnych.

Mundurowi zwracali szczególną uwagę na te kategorie przestępstw i wykroczeń, będących głównymi przyczynami zdarzeń drogowych. Kontrolowali także stan trzeźwości kierujących w celu ujawniania i eliminowania tych osób, którzy wsiadają do auta pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze podczas środowej akcji skontrolowali 125 pojazdów, w tym 107 samochodów osobowych, 12 busów i 3 autokary. Nałożyli 99 mandatów karnych głównie za wykroczenia w ruchu drogowym. Zatrzymano także 8 dowodów rejestracyjnych i skierowano 2 wnioski o ukaranie.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno