Logo

Spowodował kolizję z radiowozem! Wydmuchał 3,99 promila!

Artykuł dodany: Piątek, 5 maja 2017
Spowodował kolizję z radiowozem! Wydmuchał 3,99 promila!
REKLAMA

27 kwietnia o godz. 14.15 policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że w miejscowości Ruchocinek samochodem osobowym marki Daewoo Tico porusza się mężczyzna w stanie po użyciu alkoholu. Na miejsce natychmiast wysłano patrol Policji z Witkowa.

Policjanci zauważyli samochód Daewoo Tico, który odpowiadał podanemu opisowi, w związku z czym użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych i dali sygnał do zatrzymania. Kierowca jednak zlekceważył to, przejechał jeszcze kawałek, zmniejszył prędkość i zatrzymał się do kontroli. Policjanci wysiedli z radiowozu. Kierujący włączył wtedy wsteczny bieg i uderzył w radiowóz,  w którym uszkodził zderzak i przedni grill. Następnie ruszył do przodu. Niestety stał tam zaparkowany samochód marki Skoda Fabia. Mężczyzna uszkodził i ten pojazd. Nie udało mu się jednak odjechać. Został wylegitymowany oraz sprawdzono jego stan trzeźwości. 39-letni mieszkaniec gminy Witkowo wydmuchał 3,99 promila.

Auto zostało zabezpieczone na parkingu w Witkowie. Przybyła na miejsce właścicielka samochodu stwierdziła, że pojazd został przywłaszczony i złożyła zawiadomienie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji oraz przywłaszczenie pojazdu.
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Kotek
06.05.2017 00:18

Ciekawe czy dostanie tyle samo...ano roczek bez prawka jak słynny prezio K z Gniezna

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno