Logo

"Bezmózgowie", czyli jak utrudnić pracę strażakom

Artykuł dodany: Piątek, 5 maja 2017
REKLAMA

Często jako pierwsi ruszają do akcji i jako pierwsi udzielają pierwszej pomocy ofiarom wypadków. Nie chcą medali, odznaczeń, honorów. Mają tylko jedną prośbę: żeby inni im nie przeszkadzali. Strażacy, bo o nich tutaj mowa, na co dzień borykają się jednak z pewną notoryczną przeszkodą. Jaką? My nazywamy to "bezmózgowiem".

ALBUMY ARTYKUŁU:

"Bezmózgowie" - w kontekście tego artykułu, to notoryczne, bezmyślne parkowanie samochodów przed bramami strażnicy OSP Witkowo (oraz innych strażnic). Wyjazd "czerwoną ciężarówką" sam w sobie nie jest łatwy, a dodając do tego samochody zaparkowane przed samą bramą, przenosi się to na bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia osób, które w danym momencie potrzebują pomocy strażaków. W galerii artykułu publikujemy kilka zdjęć "mistrzów parkowania".
tekst: Andrzej Bukowski
foto: OSP Witkowo

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (11)

Laik
08.05.2017 16:20

Przecież numery rejestracyjne aut są do sprawdzenia, Co jest czyje. ALE PROBLEM.

Odpowiedz
Witkowianka
08.05.2017 12:01

Strażacy parkują i zastawiają sobie wyjazd a potem robią foty i dzwonią na policję. Ludzie kochani nie macie pojęcia to się nie wypowiadajcie! Dojdzie do tragedii gdy straż nie wyjedzie spod garażu to się niektórym oczy otworzą.

Odpowiedz
Driver
05.05.2017 18:13

Dokładnie, strażacy przyjeżdżają pod remizę, zastawiają swoimi autami bramy a później płaczą że jest jak jest. Czy Wy na prawdę Witek, Witkowianinie, Radosławie myślicie że strażacy są tak niepełnosprytni? Komuś się coś pomyliło i to strasznie. Na pewno nie strażakom. Posypią się mandaty to przestaną tam parkować gałgany.

Odpowiedz
Bezmozgowie
05.05.2017 18:11

Auta nie sa strażaków. Sprawa była zgłoszona na policję ...

Odpowiedz
Strażak
05.05.2017 18:11

Żadne z tych aut nie należy do strażaka.
Strażacy sami sobie nie blokują wyjazdu.
A jeśli stoją to znaczy, że strażacy są na akcji i ratują czyjeś życie lub mienie.

Odpowiedz
Witkowianka
05.05.2017 17:58

Rozumiem zaparkować ale nie w taki sposób aby zatarasował wyjazd strażakom ... w Witkowie jest wiele miejsc parkingowych ale ludzie są w tych czasach bardzo wygodni i musza podjechać jak najbliżej ... i obstawiam ze to nie są samochody strażaków, a tych co poprostu przyjeżdzają na zakupy obok lub idą korzystać z uslug fryzjerskich...

Odpowiedz
Witek
05.05.2017 17:31

Strażacy sami tam parkują. to są ich auta

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Obserwator - 05.05.2017 18:11

Strażacy jadący na akcje parkują pod garażem (bo gdzie mają jak nie ma miejsca?) ale nie zastawiają bramy garażowej co utrudnia w wyjeździe "czerwonym samochodom"

Witkowianin
05.05.2017 17:29

Przecież to samochody strażaków z OSP Witkowo :D Sami sobie pracę utrudniają :D

Odpowiedz
Radoslaw
05.05.2017 15:51

Auta przedstawione na tych zdjęciach sa własnością strażaków z Witkowa.

Odpowiedz
Karolina
05.05.2017 13:46

Dzwonić na policję albo do sm i po problemie.

Odpowiedz