Logo

Na dworcu PKS zmarł pasażer autobusu. Mężczyzna był obywatelem Niemiec

Artykuł dodany: Poniedziałek, 1 maja 2017
Na dworcu PKS zmarł pasażer autobusu. Mężczyzna był obywatelem Niemiec

W poniedziałek, ok. godz. 8.40 na dworcu PKS w Gnieźnie zasłabł mężczyzna - pasażer jednego z autobusów. Na miejsce natychmiast wezwano Pogotowie Ratunkowe. Niestety, ratownicy nie zdołali uratować obywatela Niemiec.

Kiedy mężczyzna podróżujący autokarem stracił przytomność, na miejsce natychmiast wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Mimo podjętej reanimacji, lekarz stwierdził zgon pasażera. Przybyli na miejsce policjanci oraz prokurator ustalili, że mężczyzna był obywatelem Niemiec.
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Chuck Norris
05.05.2017 16:48

@GNIEŹNIANKA >>a może w oddali zobaczył patrol milicji z Gniezna i myślał,że idą po niego więc dostał zawału serca ze strachu ???
Przecież mógł czytać po drodze z Niemiec do Gniezno o dziwnej śmierci śp Michała,o dziwnym wyłączaniu monitoringu przez milicję, o aresztowaniach i przetrzymywaniach w celach zamiast kuracji w izbie wytrzeźwień ( a na pewno lubił piwo) którą zlikwidowali,bo mieli brak pieniędzy na rozkradanie,o inwigilacji pogrzebu przez milicjantów itp itp itp bolszewickich zdarzeniach !!!
Trzeba by tu więc przywieźć tego Schulza, Timermansa czy Junkera z Unii Europejskiej to też z pewnością szybko by dostali zawałów serca gdyby zobaczyli,że faktycznie nie ma tu śladu po demokracji i prawach człowieka,o Konstytucji nikt tu nie słyszał a po prostu jest tu oryginalna Białoruś w Gnieźnie. No ale wreszcie Polska miałaby spokój w tej Brukseli a z Gnieznem szybko można by zrobić porządek,bo to chyba jedyne miasto w Polsce aż tak zgangrenowane i zabolszewione !!!

Odpowiedz
Gnieźnianka
04.05.2017 17:00

Zasłabł? Stracił przytomność? Ha ha Panie redaktorze więcej prawdziwych wiadomości a później brać się za pisanie artykułów..nie było by takich bzdur wtedy w mediach.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno