Logo

Wypadek w Myślęcinie! Pięć osób poszkodowanych, w tym dwoje dzieci

Artykuł dodany: Niedziela, 30 kwietnia 2017
Wypadek w Myślęcinie! Pięć osób poszkodowanych, w tym dwoje dzieci
REKLAMA

Dzisiaj w miejscowości Myślęcin doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowanych zostało pięć osób, w tym dwoje dzieci. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu, prawdopodobnie w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez kierującą Fiatem.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierująca samochodem marki Fiat, jadąc od strony Strychowa w kierunku Łubowa zderzyła się z samochodem marki Seat, który jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu od strony Kiszkowa w kierunku Gniezna. Na miejsce zdarzenia wysłano strażaków z Gniezna i Łubowa, a także Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. Zapadła również decyzja o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowie Ratunkowego, jednak prawdopodobnie wszystkie helikoptery z najbliższych baz były w trakcie innych akcji i wszystkich poszkodowanych transportowano karetkami.

Oba samochody zastano w przydrożnym rowie w pozycji na boku. Osoby podróżujące Seatem opuściły pojazd o własnych siłach. Kierująca Fiatem znajdowała się w pojeździe, nieprzytomna z zachowanym własnym oddechem. Konieczne było wykonanie do niej dostępu przy pomocy narzędzi hydraulicznych, poprzez wycięcie dachu. Pasażerce Seata udzielono wsparcia oraz przeprowadzono tlenoterapię.

Na czas prowadzonych działań droga między Gnieznem i Kiszkowem była zablokowana. Przyczyny oraz okoliczności wypadku wyjaśnia Policja.
tekst: OSP Łubowo, Andrzej Bukowski
foto: Gniezno112.pl, OSP Łubowo

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno