Logo

Pierwszy w Gnieźnie wybieg dla psów już działa

Artykuł dodany: Czwartek, 27 kwietnia 2017
Pierwszy w Gnieźnie wybieg dla psów już działa
REKLAMA

Tego jeszcze w Gnieźnie nie było! Miasto Gniezno otworzyło przy ul. Spokojnej pierwszy w mieście wybieg dla psów. Inwestycja została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i kosztowała 35 tys. zł.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Pomysł wybiegu dla psów podsunęła nam mieszkanka okolicznego osiedla, która nawet zgłosiła ten projekt do wykonania w budżecie obywatelskim. Nie zyskał on jednak wystarczającej ilości głosów, ale postanowiliśmy zrealizować go mimo wszystko. To jedna z wielu prowadzonych w pobliżu popularnych Łazienek inwestycji, konsekwentnie rewitalizujemy tę okolicę - mówi prezydent Gniezna Tomasz Budasz.

Na obszarze ok. 2 400 metrów kwadratowych zostały usytuowane w sumie dwa wybiegi ogrodzone płotem, dla małych i dla dużych psów. Większe czworonogi będą mogły korzystać także ze specjalnie dla nich przeznaczonych zabawek: tuneli, slalomów ze słupków a także równoważni. Obie części wybiegu wyposażone są w ławki, kosze na odpady komunalne i tak zwane psie pakiety. Funkcjonuje także regulamin wybiegu, z którym każdy właściciel czworonoga powinien się zapoznać.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Wielbiciel
29.04.2017 23:09

Widziałem taki wybieg dla psów w Szczecinie .Obieg położony w parku.Ale nasz jest bardziej funkcjonalny .Posiada dużo zabawek .Nazwijmy go "PSI RAJ"

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno