Logo

Drzwi Otwarte w ZSP nr 1

Artykuł dodany: Środa, 26 kwietnia 2017
Drzwi Otwarte w ZSP nr 1

W sobotę, 22 kwietnia, w ZSP nr 1 w Gnieźnie odbyły się Drzwi Otwarte. Uczniowie, jak i grono nauczycielskie przygotowali dla młodzieży kończącej w tym roku gimnazjum bogatą ofertę, którą oferuje szkoła.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Bogata oferta edukacyjna, miła atmosfera i wiele atrakcji czekało na gimnazjalistów, którzy przybyli na drzwi otwarte w sobotę 22 kwietnia 2017r. do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie. Przybyłych powitała Dyrektor Szkoły Iwona Ratajczak. Celem spotkania było przede wszystkim zaprezentowanie gimnazjalistom bogatej oferty edukacyjnej szkoły.

Przygotowano m.in.: warsztaty florystyczne prowadzone przez uczniów technikum architektury krajobrazu, warsztaty kulinarne przygotowane przez wychowanków technikum żywienia i usług gastronomicznych; ćwiczenia geodezyjne, prowadzone przez uczniów i nauczycieli technikum geodezyjnego. Zaprezentowano również naukę w zawodach: technik weterynarii, technik obsługi turystycznej i technik hotelarstwa.

Gimnazjaliści mieli również możliwość zwiedzenia budynku szkoły, a także porozmawiania z dyrekcją, nauczycielami, uczniami i przybyłymi absolwentami. W spotkaniu uczestniczyli partnerzy szkoły. Dzięki temu na placu szkolnym uczniowie mogli obejrzeć pokaz sprzętu rolniczego, skierowany szczególnie dla osób zainteresowanych nauką w technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Gimnazjaliści otrzymali też ulotki, mające ugruntować ich wyobrażenie o szkole i ułatwić wybór kierunku kształcenia. Oferta edukacyjna szkoły dostępna na stronie http://www.zsp1-gniezno.pl.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem przybyłych gości z uwagi na ciekawe i nowe kierunki kształcenia.

Szczegółowe informacje dotyczące zgłaszania kandydatów, wypełniania i składania dokumentów na stronie https://gniezno.edu.com.pl/ od 22 maja 2017r.
tekst: ZSP 1
foto: ZSP 1

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno