Logo

MKS PR Gniezno w półfinale mistrzostw Polski!

Artykuł dodany: Poniedziałek, 24 kwietnia 2017
MKS PR Gniezno w półfinale mistrzostw Polski!
REKLAMA

Gnieźnianki z bardzo dobrej strony zaprezentowały się w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie w dniach 21-23.04. rozgrywane były mecze w ramach 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. MKS PR wywalczył dwa zwycięstwa i jedną porażkę, co pozwoliło na wygranie turnieju i awansowanie do półfinału MP!

Podopieczne Roberta Popka i Romana Solarka rozpoczęły turniej od pewnego pokonania drużyny SPR Sośnica XI LOS Gliwice 33:24. Kolejny triumf gnieźnianki dołożyły w sobotę, kiedy to rozprawiły się z MKS-em Brodnica 30:20. Po tej wygranej były już praktycznie pewne awansu do kolejnej fazy zmagań o Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych.

Imprezę w Tomaszowie Mazowieckim zespół z Grodu Lecha zwieńczył porażką z gospodyniami. Pojedynek pomiędzy MKS-em PR Gniezno a UKS-em Victoria był niesamowicie emocjonujący i wyrównany. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 11:11. W drugiej połowie obraz rywalizacji zbytnio się nie zmienił. Regulaminowy czas gry nie wystarczył, aby wyłonić zwycięzcę tej konfrontacji - było 26:26. W związku z tym rozegrane zostały rzuty karne, w których lepszą skutecznością popisywały się tomaszowianki. Dzięki temu przechyliły one szalę zwycięstwa na swoją korzyść - spotkanie zakończyło się wynikiem 29:30.

Juniorki młodsze MKS-u PR Gniezno o awans do finału mistrzostw Polski powalczą na domowym parkiecie. Od 5 do 7 maja w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4 toczyć się będą zmagania w ramach półfinału MP Juniorek Młodszych. Już teraz serdecznie zapraszamy Państwa do pojawienia się na trybunach i dopingowania naszych szczypiornistek. Wkrótce opublikujemy szczegółowy harmonogram majowej imprezy.
 
Mecze z udziałem MKS-u PR Gniezno w 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych:

Piątek: MKS PR Gniezno - SPR Sośnica XI LOS Gliwice 33:24 (17:8)
Wilkosz, Konieczna, Jasińska - Bielińska (3), Kasprowiak (6), Pudelewicz (4), Paluch, Balcerek, Rybicka, Ochocka (4), Dolacińska (2), Walkowska (10), Gola, Kuszak, Rachela (4).

Sobota: MKS PR Gniezno - MKS Brodnica 30:20 (12:9)
Wilkosz, Konieczna, Jasińska - Bielińska (1), Kasprowiak (14), Pudelewicz (3), Paluch (2), Balcerek, Rybicka, Ochocka (4), Dolacińska (1), Walkowska (1), Gola (1), Kuszak, Rachela (3).

Niedziela: MKS PR Gniezno - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 26:26 (11:11), rzuty karne: 3:4
Wilkosz, Konieczna, Jasińska - Bielińska (5), Kasprowiak (7), Pudelewicz, Paluch, Balcerek, Rybicka, Ochocka (3), Dolacińska (1), Walkowska (9), Gola, Kuszak, Rachela (4).
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno