Logo

REKLAMA
Plik banneru

Handlowcy z ul. Chrobrego dziękują prezydentowi

Artykuł dodany: Sobota, 22 kwietnia 2017
Handlowcy z ul. Chrobrego dziękują prezydentowi

REKLAMA
Plik banneru
REKLAMA

Handlowcy z ul. Chrobrego dziękują prezydentowi Tomaszowi Budaszowi i "jego świcie" od promocji za tak bezmyślne rozstawienie straganów, a w szczególności aut zaparkowanych na chodniku. Nie można wejść do sklepów, wszystkie bramy wjazdowe są zastawione oprócz jednej - wjazdu na plebanię. Straż pożarna nie dojedzie do sklepów gdyby coś się działo. Kobiety z wózkami nie mogą w żaden sposób wejść do sklepów. Nie ma żadnego przejścia ze środka jezdni na chodnik. Dziękujemy bardzo Panie Prezydencie za wspieranie lokalnej przedsiębiorczości!

ALBUMY ARTYKUŁU:


tekst: Artykuł sponsorowany
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (9)

Advenses
24.04.2017 11:39

jedna sobota w roku i taki raban

Odpowiedz
Bezkitu
22.04.2017 23:14

Budaszu, wez ty zejdz juz lepiej ze sceny bo zaczynasz gwiazdorzyc. Poszukaj roboty gdzies indziej bo do zarzadzania sie nie nadajesz. Falsz obluda i hipokryzja to twoje drugie imie.
A i zabierz ze soba swoich pozatrudnianych przez siebie kolegow emerytow jak Francuszkiewicz, ktorych zatrudniles kosztem innych wieloletnich, dobrze wykonujacych swoje obowiazki pracownikow, bo zajmuja tylko miejsca bezrobotnym, ktorzy zostali bezrobotnymi przez ciebie i mlodym, bo ci twoi kumple gwiazdorza tak samo jak ty.

Odpowiedz
Klientka
22.04.2017 21:24

Ja uważam że faktycznie można ten jarmark zorganizować w innym miejscu. A co do dotkniętych sklepikarzy -to nie wiem czy po 20 osób naraz chciało wejść do jednego sklepu? Mógł wam prezydent czerwone dywany porozwijac ????Ciekawe czy klienci też na portalach "dziękują" wam za opóźnienia w otwieraniu sklepów. , za często niemiła obsługę.itd itd. Co by tu nie zrobić to i tak zawsze w dupach zle

Odpowiedz
Hahahahahaha
22.04.2017 19:27

bo "świta" to wymyśliła wzorując się odpustami na wsi gdzie wzdłuż jednej ulicy przez całą wieś ustawią stragany ale tam są inne warunki a tu jest miasto i gdyby faktycznie doszło do nieszczęścia to by dopiero była panika, no chyba że "świta" uważa Gniezno za wieś ?

Odpowiedz
Pati
22.04.2017 18:40

Ludziom wiecznie cos nie pasuje

Odpowiedz
Mieszkaniec
22.04.2017 17:53

Brawo, mamy kasę na naprawę chodników ?

Odpowiedz
Gnieźnianin
22.04.2017 15:42

A nie można było wszystko przenieść na plac Wojciechowy jeśli i tak msza będzie sprawowana w Katedrze? Chyba, że pogoda ma być niekorzystna to można było udostępnić nawy boczne Katedry dla handlujących. Ponadto w Gnieźnie jest sporo miejsc, które można by udostępnić dla handlarzy wojciechowych np. plac boiska przy Parkowej, skwer przy cmentarzu Krzyża, tam gdzie stoi obecnie wesołe miasteczko, tereny koszar przy Sobieskiego albo wyrzucić oszustów parkujących samochody na terenie Carrefoura przy Sobieskiego, porozumieć się z właścicielem i wszystko tam usadowić. Dziadostwo totalne na Chrobrego, nawet nie mogłem dzisiaj podjechać pod kamienicę po teściową, która porusza się o kulach. Musiała iść pieszo kilkadziesiąt metrów wśród tej szarańczy, która o mało by jej nie zadeptała.

Odpowiedz
Karolina
22.04.2017 15:34

Wy z telewizorami tam chodzicie, ze nie możecie przejsc?
Tam jest 1,5metra miejsca.

Odpowiedz
Bolek
22.04.2017 15:30

Haha ale cyrk. Te zniszczone przez dostawczaki chodniki to Budasz ze swoich prywatnych pieniędzy naprawi?

Odpowiedz