Logo

REKLAMA
Plik banneru

Zbigniew Stonoga zajął się sprawą śmierci przy pobieraniu krwi w Gnieźnie!

Artykuł dodany: Piątek, 21 kwietnia 2017
Zbigniew Stonoga zajął się sprawą śmierci przy pobieraniu krwi w Gnieźnie!

REKLAMA
Plik banneru
REKLAMA

Wracamy do tematu Michała, który zmarł podczas wykonywania czynności po zatrzymaniu za jazdę pod wpływem alkoholu. Sprawa zawiera wiele dziwnych, niejasnych wątków. Wydarzeniami z nocy 10 na 11 kwietnia zainteresował się Zbigniew Stonoga.

Poniżej treść informacji, które na swoim profilu opublikował Zbigniew Stonoga:

Niejasna śmierć w objęciach gnieźnieńskiej policji! Michał spoczywa już na cmentarzu, wczoraj odbyły się uroczystości pogrzebowe.

Musimy wrócić do początku żeby przedstawić tą całą tragiczną sytuację. Mogłoby się wydawać że Michał wróci następnego dnia do domu ale tak się nie stało.

Noc z poniedziałku na wtorek tj. 10/11 kwietnia br. Michał zostaje zatrzymany przez gnieźnieńską policję. Powodem zatrzymania jest podejrzenie tego że kierował autem w stanie nietrzeźwym. I tu z jednej strony sprawa mogłaby się wydawać oczywista, na następny dzień powinien po przesłuchaniu wrócić do domu. I tu kończą się rzeczy oczywiste.

Z nagrań kamery miejskiej około godziny 1-szej w nocy widać Michała jak stoi przy samochodzie ale tylko do momentu przyjazdu policji i jak się okazało później, dziwnym trafem dalszego nagrania już nie ma. Tu nasuwa się pytanie dlaczego?

Następnie Michał zostaje zatrzymany i przewieziony w celu wyjaśnień na posterunek policji ale tu znowu odgrywa się tajemnicza akcja, która trwa parę godzin. Z oficjalnych informacji które podała Pani rzecznik, Michał nie chciał się poddać badaniu alkomatem na obecność alkoholu w organizmie więc zostaje przewieziony do placówki pogotowia ratunkowego żeby przeprowadzić badanie poboru krwi. Michał umiera podczas badania.

We wtorek rano około godziny 9 mama Michała dzwoni na komendę z pytaniem co się dzieje z synem a w słuchawce słyszy że Michał wyjdzie za godzinę!!!!! On już nie żył od godziny 4 nad ranem, tak jak stwierdził lekarz ze wstępnego badania sekcji zwłok. Tu nasuwa się pytanie co się działo te parę godzin???!!!!! Dlaczego i jak można w tak bezduszny sposób mówić tzn. kłamać????!!!

Około południa do domu Michała i jego mamy wkracza policja z wydziału kryminalnego razem z psami tropiącymi w celu przeszukania domu. Bydlaki podali informację że powodem przeszukania jest możliwość znalezienia przez nich narkotyków. Kolejną informacją jaką usłyszała to, że Michał nie żyje a powodem śmierci było omdlenie przy badaniu poboru krwi.

Mama więc idzie szybko na komendę i do prokuratury dowiedzieć co się stało ale tam znowu słyszy że powodem śmierci jest omdlenie. Pani Teresa chciała zobaczyć ciało Michała przytulić i pożegnać się z nim ale usłyszała że ciało zostało przewiezione do Poznania na oddział patologii i medycyny sądowej. Więc tak jak usłyszała czekała do momentu przeprowadzenia sekcji która miała odbyć się w czwartek o godzinie 10.00.

W czwartek roztrzęsiona pojechała wraz z najbliższą rodziną umówiona na godzinę 9.00 pożegnać się ostatni raz ze swoim ukochanym synem. I tu odgrywa się dramatyczna scena. Lekarz patolog stwierdza że nie ma tu żadnego ciała i nie wie w ogóle o co chodzi. Po telefonach do Gniezna okazało się że ciało jest dopiero transportowane!!!!

Sam moment gdy go zobaczyła musiał być dla niej bardzo ciężki gdyż ciało było posiniaczone! I tu pytam kolejny raz jakim to trzeba być zepsutym i pozbawionym podstawowych uczuć i empatii człowiekiem, żeby tak w perfidny sposób kłamać. Do tego wszystkiego akcja tajników w dzień pogrzebu, gdzie nagle cztery nieoznakowane radiowozy kręcą się w pobliżu wejścia na cmentarz. I na sam koniec po uroczystości koledzy poszli zapalić znicze pod komendą gdzie w dziwnych okolicznościach po niespełna półtorej godziny giną zapalone znicze ku pamięci!!!!!!!

Sprawa musi być wyjaśniona bo to nie pierwsza sytuacja że w naszym kraju funkcjonariusze tzw. stróże prawa nadużywają swoich kompetencji i zachowują się jak zwykli zwyrodnialcy!!!!!!
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Zbigniew Stonoga

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (44)

Czytelnik
19.06.2017 17:47

Śmierć w siedzibie pogotowia w Gnieźnie po interwencji policji - Stonoga nie zdążył wyjaśnić a prokuratura czy już sprawdziła zasadność i prawidłowość działania policjantów ?

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Telewidz - 20.06.2017 11:20

Pewnie zbierają dowody,nieistniejące nagrania z niedziałających monitoringów,szukają niewidzialnych świadków itd itd.A tak na poważnie to czytałem ok msc temu ,że prokuratura z Leszna ,,bada,, co się wtedy wydarzyło.

Nnnn
12.06.2017 08:33

rodzice Michała koniecznie zwroccie sie do polsat albo tvn!!! policyjne kurwy musza dostac dozywocie

Odpowiedz
Chuck Norris
27.05.2017 18:49

@TELEWIDZ >> a ONET.PL pisze: ...śmierć w siedzibie pogotowia w Gnz po interwencji policji. (na RMF24 nie mogę znaleźć). I co piszą ??? Piszą żeby nic nie napisać tylko z ludzi durni robić !!!! Sam tytuł już jest zmataczony a dalej to samo matactwo. Ani słowa nie ma,że przed pogotowiem był ok 3 godz w prawdopodobnie rękach zwyrodnialców policyjnych,którzy tam go umiejętnie załatwili a gdy widzieli,że przesadzili to zawieźli go na pogotowie gdzie zmarł.
Tak jak pisałem w komentarzach krótko po śmierci Michała >> NAJWAŻNIEJSZA JEST RZETELNA SEKCJA ZWŁOK !!!!!!!!!!! Jeśli sekcja zwłok była nie rzetelna a Michał leży w grobie to sprawa jest POZAMIATANA !!!
Moim zdaniem podejrzewam,że sekcja zwłok nie była rzetelna więc teraz jedynym wyjściem byłaby ekshumacja i ponowna sekcja >> ale czy Prokuratura z Leszna zarządzi takie czynności dla jakiegoś tam Michała z jakiegoś tam Gniezna ?????????? Może by zarządziła >>>ale gdzie są te protesty na ulicach Gniezna kolegów Michała,gdzie jest STONOGA (a no sam siedzi pajac w puszce) ?????????????? A władze Gniezna odpowiedzialne za stan bezpieczeństwa w Gnieźnie gdzie są ?????? A no widzieliśmy co robili >> Tarczyńska udekorowała medalem komendancika Sobolewskiego na drogę ku spokojnej emeryturze,poseł Ostrowski nazwał komendancika "budowniczym" - ale czego-chyba bagna bezprawia w Gnz ?????????? TAKĄ TO MAMY DOBRĄ ZMIANĘ W WYKONANIU TAKŻE PiSu GNIEŹNIEŃSKIEGO OBU FRAKCJI !!!!!!!!!!! A miałem kiedyś nadzieję,że II-frakcja będzie prawdziwa.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Czytelnik - 28.05.2017 13:59

Informacja jest RMF24.pl z dnia 26 maja godz.15:46 - Prokuratura sprawdza,czy policjanci przyczynili się do śmierci zatrzymanego

Telewidz
27.05.2017 00:19

Leszczyńska prokuratura zajmuje się tą sprawą.Piszą o tym dzisiaj na RMF 24

Odpowiedz
Teodor
26.05.2017 15:58

Ludzie piszcie do Błaszaka, niech zrobi porządek w Gnieźnie. Ziobro jednym cięciem odwołał pewnego Asa.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Chuck Norris - 27.05.2017 07:18

TEODOR >> PO z PSL zostawili takie bagno w Policji,że teraz 10 Ziobrów i 5 Błaszczaków nic nie zrobią. Polecam super reportaż z ex policjantem Kamilem Całkiem u Marcina Roli na YouTube > wRealu24.pl Nabrali do policji gorszego bydła niż brali za komuny do milicji. A tym wszystkim kierują całe sztaby wysokich oficerów o milicyjnym toku myślenia. Kto teraz to wszystko weźmie za mordę ?????? Prokuratura niby została wzięta za mordę ale daleko jej do normalności. Prawie żadne media nie chcą brać spraw przeciwko policji !!!!!
Po obejrzeniu tego reportażu wszyscy dowiemy się co zrobią ze śmierciami Jarka i Michała >> to samo co zrobili z dziesiątkami takich śmierci w Polsce a bandyci w mundurach dalej biją,okradają i znęcają się nad zatrzymanymi.
https://www.youtube.com/watch?v=Eg43RUPVsfM

Czytelnik
26.05.2017 10:45

Czy sprawa jest już wyjaśniona,czy jest podobieństwo do sprawy ś.p. Igora Stachowiaka ?

Odpowiedz
DONATA
28.04.2017 09:46

A NAGRANIA ! CO AMBA ZJADŁA ! I TAK ZAWSZE JEST !

Odpowiedz
BR12
28.04.2017 00:33

Tylko niepotrzebnie szkaluje p. prezydenta Roberta Biedronia (chcąc pewnie przypodobać się komuś, kogo subiektywnie się obawia) więcej na zbigniewstonoga.eu

Odpowiedz
Zniesmaczony
26.04.2017 14:01

Gnieźnianka ogarnij on zmarł na pogotowiu a ty chcesz policjantów wywalać z roboty. Chuck Norris co przeczyta to po wszystkich jedzie, że tylko złodzieje i bandyci ale on może bo ma papiery, ale skoro używasz takiego fajnego niku to nie rób obciachu miastu

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Gnieznianka - 26.05.2017 11:33

zniesmaczona to ja jestem twoja postawa, albo masz problem ze zrozumieniem tekstu artykulu. albo jestes z tej samej branzy o ktorej tu mowa. powiedz to jego matce jak bardzo jestes zniesmaczony.

NORRIS
25.04.2017 18:39

chuck ciekawe ile razy przebywałeś w komendzie że ich tak nienawidzisz, ale obawiam się, że znowu do nich trafisz , a tak na marginesie jakie zioło palisz, że tak telepie no chyba ,że piszesz z dziekanki

Odpowiedz
Zenek
25.04.2017 09:46

Nie rozumiem dlaczego takie prymitywy roztrzasaja sprawę. Za dużo filmów. Koleś zmarł na pogotowiu a nie na Komendzie... Ta nagonka na lekarzy powinna być!!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Olek - 25.04.2017 17:03

ale ty zenek chociaz na emeryturze jestes to wciaz dobrze pamietasz jak na komendzie sie pracuje, prymitywnie...

Chuck Norris
24.04.2017 23:55

@ GNIEŹNIANKA >> masz w pełni rację. Jednak na obecnego Komendanta KPP Przemysława Kozaneckiego na razie nie ma czasu. Jego obrońcy będą mówili,że od nie dawna jest Komendantem (chyba od czerwca 2016) ale należy przypomnieć,że chyba od 2012 r był zastępcą komendanta Artura Sobolewskiego,którego żadna ucieczka na emeryturę NIE URATUJE.
Ale to już specjalistą od powyższych spraw jest Pan Zbigniew Stonoga więc niebawem poznamy opinie Pana Zbigniewa na You Tubie i będzie trzeba mocno trzymać się aby nie spaść z krzesła jak będzie jechał z tym stróżami prawa.

Odpowiedz
Gnieznianka
24.04.2017 17:21

Panie Kozanecki, powinien Pan natychmiast stracic stanowisko komendanta!!! Nie panuje nad swoimi pracownikami!! ten ktory poinformowal matke ze syn wyjdzie za godzine powinien natychmiast zostac zwolniony dyscyplinarnie. I nie piszcie wiecej bzdur ze mieszkancy maja do was zaufanie.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
DONATA - 28.04.2017 09:28

RACJA TO TAKIE BEZDUSZNE

Chuck Norris
24.04.2017 03:56

@KOLEŻANKA 2 >> nie denerwuj się,bo piszą tutaj ci milicjanci lub ich kolesie więc udają,że nie rozumieją co piszesz a nawet zaczynają Cię zastraszać !!!
Przeprosiny to niebawem dostaną ale od Pana Zbigniewa Stonogi a także od Prokuratury Krajowej,bo śmierci Jarka i Michała + inne ich przestępstwa powinny zostać zakwalifikowane do "zorganizowanej grupy przestępczej".
Zmarłego 16.02.2014 Jarka Wiśniewskiego absolutnie nie mieli prawa zamknąć w areszcie,bo nie był podejrzany o żadne przestępstwo a nawet gdyby popełnił wykroczenie to też nie mieli prawa zamykać go w areszcie.Zrzucanie winy na lekarza jest po prostu matactwem w którym oni są specjalistami i nie wiemy co naprawdę jest w aktach śledztwa.A od czego dostał zapalenia płuc w areszcie? Ja podejrzewam,że albo w celi było jak w lodówce (w granicach +10 stC) albo zwyrodnialcy odbili mu te płuca??? A najłatwiejszy powód do wznowienia tego śledztwa jest to,że prowadziła je Prokuratura z Gniezna a powinna z poza Gniezna.
A co do śmierci Michała to jeśli faktycznie jego awanturnicze zachowanie wskazywało na duże spożycie alkoholu i także użycie jakiś narkotyków to NIE MIELI PRAWA ZAMYKAĆ GO W CELI ARESZTU KPP-czy to jasne wy plugawi zwyrodnialcy??? Właściwym miejscem do zatrzymania śp Michała był zamknięty Oddział Detoksykacyjny w Szpitalu Dziekanka w Gnieźnie ul.Poznańska 15,gdzie są specjalne łóżka z pasami do zapięcia rąk i nóg oraz tam przeprowadzają odpowiednie badania KRWI I MOCZU a nie tyko krwi !!!
Zwyrodnialcy dobrze o tym wiedzieli,bo bardzo często zawożą tam osoby w podobnym stanie ale Michała tam nie zawieźli,monitoring przestał działać w mieście - bo musieli dokonać na nim AKTU ZEMSTY i dlatego Michał musiał umrzeć !!! A to jak dokonali tego aktu zemsty wyjaśni krok po kroku niezależna prokuratura,bo to co się mówi na mieście czy co piszą jacyś tam komentatorzy to nie ma żadnej wartości dowodowej czy później procesowej. Jedno jest pewne i najważniejsze,że zwyrodnialcy z KPP zostali wreszcie po latach namierzeni a teraz Prokuratura Krajowa musi dokonać rozbicia tej grupy przestępczej,która od lat zagrażała bezpieczeństwu społeczeństwa Gniezna i Powiatu.
Dobrze by było szukać inne osoby,które były zatrzymywane w areszcie gdyż bardzo potrzebni będą tacy świadkowie. A ja posiadam dokument w którym policja stwierdza,że zatrzymują w areszcie od 1200-1400 osób rocznie!!!
Szok ??? Tak szok - aż tylu ludzi rocznie od wielu lat narażali na utratę zdrowia i życia a prokuratura,komenda wojewódzka,władze miasta nic nie widzieli i nic nie słyszeli !!! Może wreszcie teraz dowiedzą się,że nie reagowanie na wiedzę o przestępstwie JEST PRZESTĘPSTWEM !!!!!!!!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Koleżanka 2 - 24.04.2017 19:01

Absolutnie nawet nie mam zamiaru się bać czy przepraszać. Każdy ma prawo przekazać co by chciał i tyle w tej kwestii. Tylko już też pewnie zdążyłeś zauważyć,że co nie którzy porządni obywatele byli chyba na miejscu zdarzenia i wiedzą najlepiej co tam się wydarzyło......

Dddd
23.04.2017 19:35

Zajal? To znaczy co? Wynajal prawnika? Skierowal pisma do roznych instytucji? Czy moze tylko umiescil wpis na FB?

Odpowiedz
Templariusz
23.04.2017 16:55

Do LUKASZA2 - Jazda po pijanemu to jest przestępstwo, wiec odbywa się sprawa przed sądem - dla sądu jedynym istotnym dowodem jest pobrana właśnie na pogotowiu krew i dlatego nie wystarczyło badanie alkomatem i bała potrzebna wizyta na pogotowiu.
Do KOLEŻANKA 2 - gdybyś czytała uważnie moje wypowiedzi zrozumiała byś w lot że ten pijany kierowca nie był potulnym barankiem i że każda akcje powoduje reakcje, jeżeli w kimś jest dużo agresji to i powoduje że przemoc fizyczna zaczyna dotyczyć również jego. Pijani kierowcy sa zatrzymywani prawie codziennie, jednak nikt nie powoduje burd z tego powodu. Pytanie do KOLEŻANKI 2 będącej dobrze w temacie jak czytam - co powiedziała sekcja zwłok wykonana w Poznaniu - jaki był powód śmierci???? Poza alkoholem mężczyzna na pewno był pod wpływem innych środków odurzających. Jakich? To powinny wykazać właśnie badania dodatkowe. Może właśnie alkohol + marihuana( może coś innego) + adrenalina spowodowały zasłabnięcie i późniejszy zgon. Mam nadzieje KOLEŻANKO 2 że jak Twoje oskarżenia pod adresem policji będą niezasadne przeprosisz za swoje teksty, a policja wytoczy ci sprawę o zniesławienie. Na szczęście net anonimowy nie jest co już nie raz zostało udowodnione.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
DONATA - 28.04.2017 09:47

TO DAJE DO MYŚLENIA , PRAWDA

Koleżanka 2 - 24.04.2017 09:17

Wiesz co ja mam wrażenie, że Ty w ogóle byłeś na miejscu zdarzenia, wiesz,że jechał tym samochodem..., bo mi póki co to wiadomo,że stał przy samochodzie jak podjechał radiowóz co było dalej...., jakimś dziwnym trafem brak dalszego nagrania.Druga sprawa dlaczego Michała mamie powiedzieli,że syn za godzinę będzie w domu,jak on już nie żył!!!!A co do sekcji zwłok to wszyscy możemy się domyślać jaka będzie przyczyna-był pod wpływem środków odurzających i sprawa zamknięta.Oby jednak wszystko zostało dobrze zbadane...

Czytelnik
22.04.2017 20:26

Nareszcie, ktoś zrobi porządek w tym naszym grajdołku.

Odpowiedz
Lukasz
22.04.2017 16:55

Tutaj jest potrzebny pan Macierewicz i jego komisja.

Odpowiedz
Templariusz
22.04.2017 15:24

Znane jest stare powiedzenie "piłeś, nie wsiadaj za kierownice i nie jedź" - byłby wielki dramat jak by ten pijany kierowca rozjechał dzieci , osoby dorosłe, spowodował wypadek w którym obrażenia by odnieśli niewinni ludzie, a to co zrobił pokazuje jedno - totalnie nieodpowiedzialny człowiek, zresztą wcześniejsze życie - bez komentarza, troszkę darmowych wakacji za niewinność było. Gdyby nie szalało się na pogotowiu, a spokojnie dano pobrać krew jak czyni to bardzo wielu kierowców nie było by tego całego larum, jakby koledzy i KOLEŻANKA 2 uniemożliwi jazdę pijanemu kierowcy nie było by w ogóle tematu

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Alek - 25.04.2017 23:23

powiedz to swoim kolegom na komisariacie, niedawno jednego zatrzymano

Lukasz2 - 22.04.2017 17:00

Nie musiał mieć nawet pobieranej krwi. Wystarczyło, że dmuchnąłby w alkomat raz, po piętnastu minutach drugi raz i byłby spokój.

Koleżanka 2 - 22.04.2017 16:01

Nieeee no typowy dureń!!!Co ma piernik do wiatraka?!Czytaj uważnie komentarze a będziesz wiedział co chciałby człowiek przekazać.Nawet gdyby był pod wpływem alkoholu tzn że musiał ponieść śmierć?,dlaczego nie został potraktowany tak jak to właśnie piszecie normalny obywatel. Piłeś złapali Cię ponieść konsekwencje ale kur...jasna nie takie!!!!Zresztą nagrania mówią same za siebie,a Tobie powinni dupe kiedyś złoić to będziesz wiedział o czym teraz piszemy-tyle!!!!

Ssss
22.04.2017 13:07

Do śmierci Jarka miejmy pretensje do lekarza, który był u niego podobno 2 razy na komendzie. Chlop miał zapaść, a on nie potrafił tego stwierdzić...

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Koleżanka 2 - 23.04.2017 00:13

No tak też masz rację, lekarz nie widział podstaw do hospitalizacji. Ale uważam, że skoro skarżył się na bóle w klatce piersiowej to tak czy inaczej powinien być częściej doglądany.A stało się jak się stało był młody i mógł jeszcze żyć!!!

Wwwee - 22.04.2017 14:50

Lekarze z Gniezna to porażka!

Karolina
22.04.2017 10:19

Emocje jak na grzybach...

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Muchomor - 25.04.2017 22:55

Twój tekst jest już taki nudny ,może stać cię na coś nowego?

Xxxxxx - 22.04.2017 16:03

Jak Ty masz takie emocje na grzybach to powodzenia bo chyba zbierasz halucynki

Koleżanka 2
22.04.2017 00:28

Wszyscy bardzo byśmy chcieli żeby śmierć naszego kolegi Michała została wyjaśniona.Czytam nie które komentarze i nie wierzę w to co czytam...Ludzie bądźcie normalni nawet gdyby był pod wpływem alkoholu to nie powód żeby nie wrócił do domu.Wiem też o czym pisze Chuck znałam Jarka,znałam Michała i wiem co ten chłopak chciałby nam wszystkim przekazać.Dziwicie się co my chcemy od naszej policji...nie tak dawno pisano o policjancie który doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia-został zawieszony!!!Dobre- Ty,ja czy ktokolwiek inny miałby zatrzymane prawo jazdy,sprawę karną i grzywnę do zapłacenia takie konsekwencje byśmy ponieśli,a owy Pan sprawa ucichnie zostanie przywrócony do pracy i tyle w tym temacie.Dlaczego tego nie komentujecie w taki brutalny sposób?! Myślę, że Pan Stonoga pomoże rozwiązać zatrzymanie Michała i tragiczny jego finał.

Odpowiedz
Slawek
21.04.2017 22:29

Zrobcie porzadek z policyjnym bezprawiem

Odpowiedz
Chuck Norris
21.04.2017 21:27

Bardzo dziękuję Panu Redaktorowi za dalsze monitorowanie śmierci śp Michała i ten artykuł w którym podobnie jak ja we wcześniejszych komentarzach też nazwałem tą zorganizowaną grupę przestępczą z KPP Gniezno "zwyrodnialcami" i "oprawcami".
Mamy już od 1 maja odsuniętego ze stanowiska szefa Prokuratury w Gnieźnie i oby tylko Wielki Kozak Pan Zbigniew Stonoga pomógł rozbić tą milicyjną grupę przestępczą z KPP to będzie oznaczało,że już Wielkanocne Nadzieje zaczynają się powoli spełniać.
Koniecznie Pan Stonoga musi połączyć tą śmierć śp Michała ze śmiercią w areszcie śp Jarosława Wiśniewskiego dnia 16.02.2014 gdyż jest uzasadnione podejrzenie,że sprawcami są te same osoby w mundurach ale i także inni urzędnicy państwowi,którzy brali udział w zatuszowaniu tych przestępstw.
Jednak za tuszowanie przestępstw w Gnieźnie także odpowiedzialne są osoby/mocodawcy do których nici prowadzą do Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu więc trzeba prosić Pana Stonogę aby i te nici z mocodawcami raz na zawsze poprzecinał a wtedy nasze miasto Gniezno odżyje i odetchnie wolnością,bo dzisiaj ludzie są bardziej zastraszeni niż za komuny a ja osobiście OBAWIAM SIĘ O SWOJE ŻYCIE !!!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Shredder - 23.04.2017 10:06

Jak się obawiasz o życie to chyba masz coś jednak na sumieniu...
A jakbyśmy z ciebie chuck norris to raczej nie powinieneś bać się policji.

XXXx
21.04.2017 20:23

Pan Stonoga to na prawdę "wielki autorytet". Hochsztapler i poszukiwacz sensacji, tam, gdzie ich nie ma. Niezmiernie ciekaw jestem efektów jego "śledztwa".

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Chuck Norris - 22.04.2017 20:16

Ty nie zajmuj się życiorysem Pana Stonogi,bo za głupi jesteś aby cokolwiek z tego zrozumieć !!! A my zwykłe ludziki o Panu Stonodze głównie wiemy z propagandy przeciwko niemu nagłaśnianej. Jedno jest pewne,że dobrze wie jak walczyć z mafią i ma na to środki finansowe.
Dlatego dla dobra naszego miasta i bezpieczeństwa w naszym Gnieźnie pomóżmy Panu Zbigniewowi rozbić tą sitwę w KPP od lat tolerowaną przez Kom.Wojewódzką, bo wszelkie służby społeczne i polityczne Gniezna pobierające nasze publiczne pieniądze PERFIDNIE ZAWIODŁY NA CAŁEJ LINII dając od lat przyzwolenie na umacnianie się bezprawia w Gnieźnie więc mamy efekty teraz po latach,że możesz wyjść na ulicę-pobiją cię czy okaleczą czy zamordują a monitoring w odpowiednim momencie zostanie wyłączony !!!
Pytam się więc wszystkich mieszkańców Gniezna: KTO JEST WINNY,ŻE NADAL MAMY ORYGINALNĄ BIAŁORUŚ W GNIEŹNIE pod szyldem demokracji ale szkoda,że modelu post-sovieckiego ????????

A3a2
21.04.2017 17:49

ACAB tyle w temacie.Smierć katom w niebieskich mundurach .

Odpowiedz