Logo

REKLAMA
Plik banneru
Najnowsze artykuły

Szukasz miejsca na rozwój swoich biznesowych pomysłów? Postaw na PARK TECHNOLOGICZNY

Artykuł dodany: Czwartek, 20 kwietnia 2017
Szukasz miejsca na rozwój swoich biznesowych pomysłów? Postaw na PARK TECHNOLOGICZNY
REKLAMA

Dlaczego warto wynajmować biuro w parku technologicznym? Istnieje przynajmniej kilka atrakcyjnych powodów takiego rozwiązania. To przede wszystkim oszczędności dla najemców i możliwość korzystania z nowoczesnej i doskonale przygotowanej infrastruktury, do której zwłaszcza początkujący przedsiębiorca nie miałby w innych warunkach po prostu dostępu. Nic dziwnego, że parki technologiczne cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych najemców. Jeśli szukasz miejsca na swój biznes, postaw na park technologiczny.

Czym właściwie jest park technologiczny?
Park technologiczny jest zarówno miejscem, jak i instytucją. To wyodrębniona jednostka, która kieruje swoją działalność w stronę przedsiębiorców, zwłaszcza małych i średnich, oferując im między innymi zaawansowane technologie, nowoczesną infrastrukturę biurową oraz kompleksowe wsparcie w zakresie prowadzonej działalności, w tym w obszarze:
  • prawa,
  • księgowości,
  • pozyskiwania środków finansowych,
  • rozwoju,
  • transferu technologii,
  • przekształcania wyników badań w innowacje technologiczne i gotowe projekty.

Parki technologiczne powstały z połączenia nowoczesnych obiektów o charakterze biurowo – laboratoryjnym oraz chęci współpracy i wsparcia dla innowacyjności i przedsiębiorczości. Jak się okazuje, takie rozwiązanie to obecnie jeden z najlepszych sposobów na prowadzenie własnej firmy.

Dlaczego warto wynajmować biuro w parku technologicznym?
Wynajmowanie przestrzeni dla własnych pomysłów i działalności biznesowej w parku technologicznym to całkiem sporo konkretnych korzyści. Coraz więcej młodych przedsiębiorców decyduje się na takie właśnie rozwiązanie, widząc w nim możliwość realizacji własnych koncepcji, wymiany myśli oraz rozwoju w atmosferze otwartości na to, co nowe i ciekawe. Co konkretnie daje ci park technologiczny? To przede wszystkim:
  1. Oszczędności. Usługi zewnętrzne oraz media w parku technologicznym kupowane są w większej ilości, a co za tym idzie - można przypuszczać, że także w niższej cenie. Stąd też wynajmując powierzchnię biurową w dużym obiekcie z odrębnym zarządcą, wiesz, że opłaty końcowe dla poszczególnych użytkowników będą niższe, a poza tym zarządca zajmie się między innymi utrzymaniem nieruchomości oraz prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich instalacji.
  2. Możliwości rozwoju. Większość parków technologicznych oferuje swoim najemcom szereg usług związanych z tzw. inkubatorem przedsiębiorczości. To między innymi wsparcie z zakresu infrastruktury biurowej, pozyskiwania środków finansowych oraz doradztwa biznesowego.
  3. Nowoczesna infrastrukturę biurową. Nie każdy początkujący przedsiębiorca może pozwolić sobie na nowoczesne i doskonale wyposażone biuro pod prestiżowym adresem. Park technologiczny stwarza takie właśnie możliwości, proponując często swoim najemcom także dostęp do sal szkoleniowych i konferencyjnych, usługi cateringu czy też przestrzeń do aktywnego wypoczynku.
  4. Doradztwo. Parki technologiczne oferują zazwyczaj swoim najemcom kompleksowe wsparcie doradcze w zakresie prawa, księgowości, a także marketingu, czy też kwestii pomocy unijnej.

Park technologiczny może przynieść wiele różnych korzyści, a wymienione powyżej to dopiero ich początek. Chcesz dowiedzieć się więcej i jeszcze lepiej wykorzystać dostępne możliwości? Wejdź na https://brainville.pl/ i zyskaj nowoczesne miejsce na swoje pomysły biznesowe!

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno