Logo

Rekord przedsprzedaży urządzenia Samsung Galaxy S8

Artykuł dodany: Środa, 19 kwietnia 2017
Rekord przedsprzedaży urządzenia Samsung Galaxy S8

Przez niektórych już od dawna wyczekiwany, najnowsze dziecko koreańskiego giganta wreszcie zostało wypuszczone na rynek. Co prawda telefon można nabyć jedynie w przedsprzedaży i za wcale nie niską cenę, jednak to wcale nie zniechęca Polaków do kupna tego skarbu. Jak poinformował Samsung Polska - do tej pory zamówiono już trzy razy tyle urządzeń, co rok temu modelu Samsung Galaxy S7.

Smartfon do przedsprzedaży trafił już ponad dwa tygodnie temu. Jak do tej pory Samsung może się cieszyć ze statystyk, jakie zanotował. Urządzenie zanotowała całkiem dobrą sprzedaż nie tylko na rynku polskim ale też na zagranicznym. Sprawdź, czego można spodziewać się po najnowszym dziele Samsunga.

Jakie nowości w urządzeniu zastosował producent?
Samsung Galaxy S8 został wyposażony w pokaźny ekran Super AMOLED, który pokrył znaczną część przedniego ekranu. Biorąc jednak pod uwagę ogólną wielkość telefonu, nie jest on wcale większy od swojego poprzednika. Jak nietrudno się domyślić duży ekran jedynie ułatwi i uprzyjemni użytkowanie smartfona.

Wiele osób oczekiwał od Samsunga tego, że w swoim nowym dziecku zastosuje on podwójny aparat fotograficzny. Tak się jednak nie stało. Najnowsze urządzenia nadal posiadają jedynie jeden aparat z tyłu obudowy. Ale jaki! Jeden z najlepszych aparatów fotograficznych na rynku! Jest to możliwie najlepsze udoskonalenie aparatu Dual Pixel, który wykorzystany został w wersji Samsung Galaxy S7.

Chroń od momentu zakupu
Wydawać by się mogło, że wraz z wprowadzaniem nowych udoskonaleń producent zadba również o ogólną trwałość swoich nowych produktów. Nikt z nas chyba nie chce jej sprawdzać, w szczególności zaraz po zakupie od dawna wyczekiwanego cacka. Chyba korzystniej jest cieszyć się nieskazitelnym modelem telefonu, niż denerwować się pękniętym wyświetlaczem lub zniszczoną obudową.

W większości przypadków nie mamy jednak wpływu na wypadki i nieszczęśliwe zdarzenia. One się po prostu dzieją i już. Nie da się w żaden sposób im zapobiec. Wystarczy chwila nieuwagi by telefon z impetem uderzył o ziemię, a cała jego szybka nadawała się do wymiany, która wcale nie będzie taka tania. Jak uniknąć kosztów związanych z ewentualną naprawą uszkodzonego urządzenia? Wystarczy ubezpieczyć smartfon od niesprzyjającego nam losu polisą mu dedykowaną (np. https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance). Dzięki temu w razie czego otrzymamy pieniądze, z których będziemy mogli pokryć naprawę zepsutego telefonu.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno