Logo

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

2 wypadki i pijani kierowcy - podsumowanie świątecznego weekendu

Artykuł dodany: Wtorek, 18 kwietnia 2017
2 wypadki i pijani kierowcy - podsumowanie świątecznego weekendu
REKLAMA

Od 14 do 17 kwietnia br. trwały policyjne działania "Bezpieczny weekend". W tym czasie o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu dbało ponad 250 policjantów. Tegoroczna aura nie sprzyjała kierowcom i pieszym. W naszym regionie było chłodno, przelotnie padał deszcz. Na terenie powiatu gnieźnieńskiego doszło do 2 wypadków drogowych, w których dwie osoby odniosły obrażenia ciała. Stróże prawa odnotowali także 8 kolizji drogowych.

W okresie świątecznego weekendu policjanci gnieźnieńskiej drogówki pełnili wzmożoną służbę na drogach miasta i powiatu gnieźnieńskiego, w szczególności na charakteryzujących się dużym ruchem pojazdów drogach krajowych nr 5 i 15. Na terenie miasta i poszczególnych gmin uwagę na bezpieczeństwo w miejscach publicznych zwracali policjanci pionu prewencji.

W tym czasie na drogach naszego powiatu doszło do 2 wypadków drogowych, w których 2 osoby zostały ranne. Stróże prawa odnotowali również 8 kolizji drogowych.

Policjanci zatrzymali 1 kierującego pojazdem znajdującego się w stanie po użyciu alkoholu oraz 1 nietrzeźwego rowerzystę.
 
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia
Copyright © 2017 Moje Gniezno