Logo

REKLAMA
Plik banneru

Gniezno na liście najniebezpieczniejszych miast w Polsce!

Artykuł dodany: Niedziela, 16 kwietnia 2017
Gniezno na liście najniebezpieczniejszych miast w Polsce!

REKLAMA
Plik banneru
REKLAMA

Portal polskawliczbach.pl opublikował ranking najniebezpieczniejszych miast w Polsce. Pod uwagę wzięto 915 miast w całym kraju. Do stworzenia rankingu wykorzystano dane GUS. Na liście znalazło się również Gniezno.

Pierwsza Stolica w rankingu 915 miast znalazła się na 578 pozycji. Na każdy 1 000 mieszkańców Grodu Lecha przypada 15,2 przestępstwa. Wykrywalność natomiast osiągnęła poziom 71%.

Pełen ranking można znaleźć pod linkiem:
http://www.polskawliczbach.pl/miasta_z_najwieksza_liczba_przestepstw
tekst: Andrzej Bukowski
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (10)

Paweł
18.04.2017 14:49

Wolf, ale jesteś kreatyna skoro cieszysz się na myśl o wojnie... szkoda słów na Ciebie

Odpowiedz
Czytelniczka
18.04.2017 10:06

Żenujący tytuł i komentarz autora. Info ze strony http://www.polskawliczbach.pl/miasta_z_najwieksza_liczba_przestepstw: "Ranking najniebezpieczniejszych polskich miast - tak chwytliwie zostało nazwane to zestawienie przez media (niestety żaden dziennikarz nie zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w interpretacji danych). Liczba przestępstw stwierdzonych na 1000 mieszkańców jest oczywiście pewnym wyznacznikiem poziomu bezpieczeństwa w danym mieście, ale trzeba pamiętać, że wszystkie przestępstwa zostały potraktowane w tym zestawieniu jednakowo, niezależnie od rodzaju i szkodliwości społecznej. Wysoka pozycja miasta w tym rankingu z pewnością nie jest powodem do zadowolenia, ale nie jest jednoznaczne z ogólnym poziomem niebezpieczeństwa w tymże mieście."
Droga redakcjo, nie wprowadzajcie czytelników w błąd.

Odpowiedz
Wolf
17.04.2017 23:15

Nie powinno Cię to dziwić, najwięcej łamia prawa obywateli urzędnicy policja i prokuratorzy.W ten sposób chronią stary układ który ma sie dobrze w całym kraju.Widać że kres unii sie zbliża a wojna to tylko kwestia czasu- jak mówia starsi ludzie każde pokolenie potrzebuje wojny żeby się oczyścić.

Odpowiedz
Gnieźnianin
17.04.2017 21:32

Tytuł, jak zwykle na żenująco niskim poziomie, taki jak "dziennikarstwo" pana Andrzeja Bukowskiego!!! Miejsce w końcówce szóstej setki jest według Pana złe?! Gratuluję obiektywizmu!!!

Odpowiedz
Jarek
17.04.2017 19:25

Gniezno na 578 miejscu , wina Tuska.

Odpowiedz
Pascal
17.04.2017 17:54

zmień profesję nibyredaktorku

Odpowiedz
Mieszkaniec
17.04.2017 12:40

Tak nas chroni policja I straż miejska,. Po co te służby wobec tego ? Moze czas na likwidację. Szkoda nasxych pieniedz. I tak musimy bronić się sami. Kryminalistów pelno w Gnieznie. Wszędzie, a straż i policja to kumple .

Odpowiedz
Iksinski
17.04.2017 11:37

mamy w Polsce 923 miasta wiec końcówka szóstej setki to dobry wynik nawet bardzo dobry.wiec tytuł artykułu żenujący artykuł tez, przedstawiający Gniezno jako miasto kryminału.dno

Odpowiedz
Derp
16.04.2017 18:09

Miasto na liście w której jest 915 miast z 923 wszystkich miast w Polsce. Jesteśmy w dolnej połowie więc to chyba nie tak źle

Odpowiedz
Lolz
16.04.2017 17:42

Niezły clickbait, redakcjo. Popisik tego, na czym polega dziennikarstwo w tym kraju obecnie.

Odpowiedz