Logo

REKLAMA
Plik banneru

Wypadek na ul. Poznańskiej! Motocyklista w ciężkim stanie trafił do szpitala

Artykuł dodany: Piątek, 14 kwietnia 2017
Wypadek na ul. Poznańskiej! Motocyklista w ciężkim stanie trafił do szpitala

REKLAMA
Plik banneru
REKLAMA

Dzisiaj ok. godz. 16.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja, że na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Topolowej w Gnieźnie doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem typu pick-up. Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący motocyklem jest nieprzytomny, ale oddycha. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że na pasie w kierunku centrum Gniezna doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem marki Dodge Ram. Prawdopodobnie kierujący jednośladem nie dostosował prędkości oraz odległości do samochodu jadącego przed nim i uderzył w jego tył. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do gnieźnieńskiego szpitala.

Szczegóły i okoliczności wypadku wyjaśnia Policja.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Robert Lasek

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (11)

ZYXYZ
15.04.2017 22:36

Do UWAŻNY CZYTELNIK
A od kiedy zwykły obywatel dowie się na kogo jest ten pojazd zarejestrowany ???
Więc pomyśl co piszesz...

Odpowiedz
SWIADEK
15.04.2017 14:59

Natychmiastowej pomocy udzielil gniexnienski lekarz, ktory akurat stal autem na swiatlach i przystapil do dzialania.

Odpowiedz
Uważny czytelnik
15.04.2017 05:21

Mała uwaga propo zdjęć, zakrywa się nie tylko tablice rejestracyjne auta, motocykl również je posiada. Taki dodatek w kwestii upublicznienia danych.

Odpowiedz
Swiadek
15.04.2017 00:41

Farta miał ze ta karetka z Olsztyna? przejeżdżala akurat i udzielili mu pomocy
Praktycznie odrazu!!! Trzymaj się chłopie

Odpowiedz
Mariusz Klatt
14.04.2017 23:10

...służby moze i zostaly powiadomione, ale prawda jest taka ze motocyklista mial duzo szczescia gdyz niemal w jednej sekundzie zostala mu udzielona fachowa pomoc, ponieważ w momencie uderzenia przejeżdżaly obok dwie karetki na sygnalach ( pewnie do innego zdarzenia) i to wlasnie jedna z nich natychmiast sie zatrzymala.

Odpowiedz
Joanna
14.04.2017 22:47

Przed swiatlami ten Pan stal na tym motorze przed nami, faktycznie ruszyl z ogromna predkoscia, nawet nie wiem kiedy zniknal a jak sie za 5minut okazalo juz leżał pod kolami.Mega nierozsadne, zwlaszcze, że tam zaraz tworzy się korek a ten Pan rozpedził się na maksa i niezdarzyl wyhamować.Przykre to, ale taka prędkość to zagrożenie również dla innych.Chwila dosłownie nieuwagi a możemy stracić zdrowie, nawet życie.Bądźmy rozsadni!

Odpowiedz
Sąsiad
14.04.2017 22:15

o ile dobrze kojarze wlasciciel tego Rama tez lubi depnąć na gaz i jezdzi dosyc "specyficznie"

Odpowiedz
Czytelnik
14.04.2017 20:33

Prędkość zabija...kiedy dotrze do "świrusów" ta oczywista prawda. Jak się wyliże to może zrozumie.

Odpowiedz
Motocyklista
14.04.2017 17:40

trzym sie brachu !!!!!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Czytelnik - 14.04.2017 21:55

@moto- zdrowie należy szanować a nie tylko sobie życzyć i jednocześnie nim bezrozumnie ryzykować.

Moto - 14.04.2017 20:18

Dokładnie, zdrowia!