Logo

Mecz w Krośnie przełożony

Artykuł dodany: Środa, 12 kwietnia 2017
Mecz w Krośnie przełożony

Druga kolejka rozgrywek 2. Ligi Żużlowej zaplanowana została na drugi dzień świąt wielkanocnych. W Lany Poniedziałek 17 kwietnia zespół GTM Start Gniezno miał rozegrać spotkanie na wyjeździe - czerwono-czarni mieli rywalizować w Krośnie z tamtejszym KSM. Ostatecznie do meczu w pierwotnym terminie nie dojdzie. Nowa data pojedynku została ustalona na 14 maja (niedziela).

Działacze GTM Start Gniezno przystali na propozycję ze strony najbliższych ligowych rywali. Przedstawiciele klubu z Krosna w środę podjęli rozmowy w sprawie przełożenia spotkania. Na przeszkodzie w rozegraniu zawodów w poniedziałkowe popołudnie stają niekorzystne warunki pogodowe. W Krośnie występują opady deszczu, które według prognoz mają się utrzymać aż do świąt. Do tego synoptycy przewidują zaledwie kilka stopni powyżej zera, co zdaniem działaczy z Krosna zdecydowanie komplikuje przygotowanie nawierzchni owalu drugoligowca i stawia pod dużym znakiem zapytania rozegranie meczu 17 kwietnia. Odpowiedzieliśmy pozytywnie na prośbę klubu z Krosna - mówi dyrektor GTM Start Piotr Mikołajczak. Uważamy, że mecz powinien odbyć się w normalnych warunkach, na bezpiecznym i dobrze przygotowanym torze. Rozumiemy, że wobec niekorzystnych prognoz jego przygotowanie może okazać się niemożliwe. Chcemy uniknąć wyjazdu do dalekiego Krosna i odwołania spotkania w poniedziałek. Wiązałoby się to z kosztami - zarówno dla nas jak i dla gospodarzy meczu. Stąd nasza akceptacja prośby.

Działacze obu klubów szybko ustalili nowy termin imprezy. Spotkanie 2. Ligi Żużlowej pomiędzy KSM Krosno, a GTM Start Gniezno odbędzie się w niedzielę 14 maja, dzień po Speedway Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym.
tekst: GTM Start Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno